3.11.16 відбулась Конференція студентського самоврядування Київського національного університету технологій та дизайну, на якій було затверджено нове Положення про студентське самоврядування в гуртожитках та обрано делегатів на Вчену раду Університету. Також були нагороджені переможці Чемпіонату КНУТД з настільного тенісу та квесту/рольової гри  “Детектив: Увага! Злочин!”.

За новим Положенням про студентське самоврядування в гуртожитках голови самоврядування в гуртожитках обиратимуться прямим таємним голосуванням, Студентська рада матиме більші права та повноваження. З новим Положенням можна ознайомитись на сайті університету.

Делегатами на Вчену раду університету було обрано Голів самоврядування всіх факультетів, а саме: Дерлюк Віталій Олександрович, Лачинов Сергій Олександрович, Багінська Олена Вікторівна, Прима Владислав Ігоревич,  Стаднюк Раїса Володимирівна, Степаненко Максим Володимирович.

07.11.2016