Майстер-клас від відомого українського фотографа

На запрошення дирекції Музею фотографії КНУТД 10 листопада 2016 року майстер-клас на тему «Критерії оцінки конкурсних фоторобіт» провів  Андрій Чекановський - Заслужений член Національної спілки фотохудожників  України, член Союзу словацьких фотографів, голова Київського фотоклубу «9х12», організатор багатьох вітчизняних і зарубіжних фотовиставок, у тому числі й персональних, а також фотосалонів, фотопленерів, фотофестивалей.

Перед початком заходу студенти університету та Коледжу КНУТД відвідали Музей фотографії, ознайомились з його новими експозиціями.

Захоплююча і повчальна розповідь майстра викликала значний інтерес у численної аудиторії: як майбутніх фотодизайнерів, так і їх викладачів.

Зацікавленість виявилась взаємною, і було вирішено продовжити зустрічі та розвивати нові форми співробітництва.

19.11.2016