ВІЗИТ ПРОФ. ПЕТРА ЛОУДИ, ДЕКАНА МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ М. ЛІБЕРЕЦЬ (ЧЕХІЯ)

11 березня 2009 року

У відповідності з договором № 58 «Про співробітництво між Київським національним університетом технологій та дизайну та Технічним університетом м. Ліберець (Чехія)» 11.03.2009 року відбудеться візит декана машинобудівного факультету, проф. Петра Лоуди.

Заплановані події:

12.00-13.00 в лекційній аудиторії 1-0332 відбудеться зустріч із студентами КНУТД факультету ТОСУ. Проф. Лоуда виступить з лекцією «Можливість навчання в Технічному університеті м. Ліберець на машинобудівному факультеті».

Запрошуються всі бажаючі студенти взяти участь у зустрічі.

14.00-15.00 в конференц-залі ректорату (1 корпус, 3 поверх) відбудеться зустріч та обговорення можливих шляхів співробітництва між факультетом ТОСУ (КНУТД) та машинобудівним факультетом (ТУЛ).

Учасники:

декан факультету ТОСУ Г.І. Коньков,
зав. кафедри електромеханічних систем В.В. Кострицький,
зав. кафедри автоматизації та комп'ютерних систем К.Л. Шевченко,
зав. кафедри електроніки та електротехніки Ю.Є. Кулєшов,
зав. кафедри інформатики С.В. Бєляєв,
зав. кафедри інженерної механіки О.М. Хом'як,
зав. кафедри машин легкої промисловості Б.В. Орловський,
зав. кафедри техногенної безпеки І.В. Панасюк,
зав. кафедри метрології, стандартизації та сертифікації А.С. Зенкін,
зав. кафедри технології полімерів і хімічних волокон В.О. Пахаренко,
наукові керівники аспірантів за спеціальностями «Машинознавство», «Технологія машинобудування», «Машини легкої промисловості», «Прилади і методи контролю та визначення складу речовин» та «Автоматизація процесів керування».

Запрошуються всі бажаючі зав. кафедри та наукові керівники аспірантів.

За додатковою інформацією звертатися до Ольги Черкасової
тел.24-68