IMAGINE CUP 2009

Студентам та аспірантам!!!

Компанія Майкрософт запрошує Вас прийняти участь в Imagine Cup 2009, в найбільш технологічному студентському змаганні у світі, що завершиться влітку 2009 року в Єгипті.

Прийняти участь у змаганні може кожний:

• розробники та архітектори — в категоріях Програмні проекти, Вбудовуванні системи та Розробка ігор
  • піонери новітніх технологій — в категоріях MeshUp та Robotics
  • IT професіонали — в категорії IT Challenge
  • майстри креативу та дизайну — в категоріях Цифрове фото, Дизайн Інтерфейсів та Короткометражних фільмів

Тема змагання Imagine Cup 2009 -“Уявіть світ, в якому технології допомагають вирішувати найгостріші проблеми сьогодення». Ця тема тісно перетинається з цілями ООН, визначеними як Millennium Development Goals.

Сумісно з Microsoft Learning та Microsoft IT Academy пропонуємо всім зареєстрованим учасникам змагання ресурси e-learning, навчальні матеріали, програмне забезпечення та навчальні плани, що, без сумніву, допоможуть Вам підготуватися до фіналів Imagine Cup та сучасних вимог ринку.

На переможців фіналу очікують грошові винагороди та можливість перетворити власні проекти в успішні стартапи! Реалізуйте власні ідеї та змініть світ на кращий!

Дій! Реєструйся, обирай категорію та змагайся!

www.imaginecup.com/registration

Бажаємо успіхів та перемог!

Команда Imagine Cup 2009.

(Під час реєстрації оберіть, будь ласка, Kyiv National University of Tecnology and Design)

18.11.2008