КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Міжнародний конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти

 

Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД) у 2024/2025 навчальному році оголошує проведення ІІ Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти (далі – Конкурс) за напрямами:

  • Art and Design
  • Fashion industry
  • Public and Corporate Management

 

Положення про проведення Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти у Київському національному університеті технологій та дизайну

 

Форми для реєстрації учасників ІІ туру Конкурсу (за напрямами):

Art and Design 

Fashion industry 

Public and Corporate Management 

 

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні заклади вищої освіти: Університет Фоджа (Італія), Інститут технологій та бізнесу в Чеське-Будейовіце (Чехія), Університет прикладних наук Riseba (Латвія), Мінгачевірський державний університет (Азербайджан), Університет наук про життя «Король Міхай І» (Румунія), Естонський університет підприємництва Майнор (Естонія), Католицький університет Мауле (Чілі), Університет Св. Павла (Кенія), Державний університет ім. Акакія Церетелі (Грузія), Політехнічний Університет м.Тірана (Албанія), Технічний університет Молдови (Молдова), Державний педагогічний університет ім. І. Крянге (Молдова), Університет мистецтв імені Георгє Енеску (Румунія), Каунаський технологічний університет (Литовська Республіка), Технічний університет м. Дрезден (Німеччина), Технічний університет м. Ліберець (Чехія).

Метою конкурсу є сприяння розвитку наукової діяльності студентів в умовах розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, формування креативного світогляду майбутніх фахівців, долучення молоді до процесів трансформації України в контексті реалізації цілей євроінтеграції.

Конкурс проводиться у два тури згідно вимог до наукових робіт, які визначені у «Положенні про Міжнародний конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти у Київському національному університеті технологій та дизайну»:

І тур Конкурсу (червень-вересень 2024 року) проходить у ЗВО, де навчається студент, з метою відбору кращих наукових робіт для участі в ІІ турі Конкурсу.

Реєстрація учасників ІІ туру відбувається шляхом заповнення відповідної форми по обраному напряму на вебсторінці Конкурсу офіційного вебсайту КНУТД як базового закладу вищої освіти до 25 вересня 2024 року (включно). При заповненні форми учасник повинен обов’язково надіслати конкурсну роботу з анотацією (прикріпити у відповідному полі гугл-форми файл у форматі .pdf) та «дизайн-проєктом» (дизайн-проєкт надсилається учасником за необхідності і стосується виключно прикладних наукових робіт за напрямом «Art and Design», файл у форматі .pdf).

 

Форми для реєстрації учасників ІІ туру Конкурсу (за напрямами):

Art and Design 

Fashion industry 

Public and Corporate Management 

 

ІІ тур Конкурсу проводиться у два етапи:

перший етап – рецензування конкурсною комісією наукових робіт учасників ІІ туру Конкурсу у відповідності до «Положення про проведення Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти у Київському національному університеті технологій та дизайну» (до 10 жовтня 2024 р. включно);

другий етап – проведення онлайн підсумкової міжнародної науково-практичної конференції (25 жовтня 2024 року) та визначення переможців Конкурсу. Запрошення для участі у конференції будуть надіслані до 14 жовтня 2024 року.

 

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів. Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород Національної академії наук України та органів державної влади, інших конкурсів.

Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних ЗВО, можуть бути два наукові керівники з різних ЗВО.

Усі витрати, пов’язані з участю у підсумковій міжнародній науково-практичній конференції, покриває заклад вищої освіти, представником якого є претендент у переможці.

 

Координатори Конкурсу за напрямами:

Art and Design  Мельник Людмила Михайлівна, тел. +38 (096) 346-58-14;

Fashion industry – Дзикович Тетяна Анатоліївна, тел. +38 (093) 602-51-28;

Public and Corporate Management – Касич Алла Олександрівна, тел. +38  (067) 532-85-87, Бугас Наталія Валеріївна, тел. +38 (093) 307-68-48.

 

Вимоги до оформлення робіт

 

Форми для реєстрації учасників ІІ туру Конкурсу (за напрямами):

Art and Design 

Fashion industry 

Public and Corporate Management 

 

Архів конкурсу 2023/2024 н.р.