КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Архів

КОНКУРС 2021 р.

Результати першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених університету

На виконання наказу МОН України від 29.09.2021 р. № 1027 «Про оголошення конкурсного відбору у 2021 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» та згідно наказу КНУТД від 04.10.2021 р. № 289 у Київському національному університеті технологій та дизайну був проведений перший етап Конкурсу.

За результатами проведеної експертизи наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених університету два проєкти визнані роботами високого рівня та запропоновані до проходження другого етапу Конкурсу:

  1. «Створення гібридної sharing-платформи екосистеми соціальної інтеграції молоді в умовах запобігання нового спалаху пандемії Сovid-19», науковий керівник д.е.н., проф. Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна;
  2. «Проєктування раціональної структури дизайн-ергономічних рішень функціональних адаптивних та захисних текстильних виробів спеціального та військового призначення», науковий керівник к.т.н., доц. Рубанка Алла Іванівна.