КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Грудень 2018 року - травень 2019 року в Центрі енергоефективності відбулися тренінги для відповідальних посадових осіб Центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ)

Директива ЄС «Про енергоефективність» 2012/27/ЄС закладає основу для повного використання потенціалу енергоефективності вимоги якої розповсюджуються і на Україну після підписання Угоди про асоціацію в 2014р.

Стаття 5 Директиви запроваджує показову роль будівель центральних органів виконавчої влади(ЦОВВ) та їх обов’язок в проведенні термомодернізації своїх офісів.

Урядовим рішенням визначено перелік будівель для першочергової термомодернізації, керівництвом міністерств, в якому вони розміщені визначені відповідальні особи для яких, за рахунок німецьких коштів в період з грудня 2018 року по травень 2019 року в Центрі енергоефективності відбулися тренінги з впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу, організаторами яких було Німецьке товариство з співпраці з Україною (GIZ).

Енергоменеджери міністерств, на прикладі діючого обладнання ЦЕ та з допомогою досвідчених тренерів освоїли послідовність організації роботи, отримали практичні рекомендації та виконали контрольні завдання.

Додатково було організоване відвідування будівель, в яких уже проведені заходи з енергозбереження та досягнута значна економія енергоносіїв.

Учасникам тренінгу була зроблена презентація щодо освітньої діяльності університету та його Центру енергоефективності.

Ці тренінги пройшли за підтримки Німецького товариства співпраці з Україною GIZ.

Їх відвідало близько 30 осіб.