КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN
ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА ННЛ «ЦЕНТР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Багатофункціональний навчальний простір, максимальна можливість використання обладнання  лабораторії для організації різних форм навчання: прилади, експериментальні комплекти, демонстраційні компоненти, спеціалізовані стенди  з  діючими установками, пристроями моделювання процесів та вимірювальними засобами.

ННЛ «Центр енергоефективності» КНУТД - це практична платформа для підготовки енергоменеджерів та енергоаудиторів за міжнародними стандартами, підвищення їх кваліфікації,  надання консультацій та розроблення готових рішень у сфері енергоефективності і "чистої" енергетики для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об'єктів тощо.

Усі відвідувачі ННЛ «Центр енергоефективності» зможуть отримати практичний досвід у сфері енергоаудиту та енергоменеджменту, ознайомившись з сучасним обладнанням та технологіями, зокрема, таких компаній, як HERZ, Baumit, Eсoсolt, Ceresit тощо.

Face-to-face

ННЛ «Центр енергоефективності» КНУТД пропонує тренінги "face-to-face" як виняткову можливість отримати знання шляхом занять у малочисельних групах. Це робить навчання не тільки ефективним, але і дуже цікавим.

Online

Тренінги "online" дозволяють самостійно організовувати свій освітній простір. Всі матеріали тренінгів підготовлені досвідченими фахівцями. Крім того, простішою і зручнішою стає комунікація з викладачем чи обмін інформацією в групі через сесії питань-відповідей.

Blended Learning

ННЛ «Центр енергоефективності»  пропонує створення груп зі змішаною формою навчання - поєднання онлайн та особистих тренінгів для досягнення найкращих результатів навчання. Скористатися перевагами обох підходів дозволить практичний досвід фахівців центру.