Анфіса КОЛЕНКО
завідувачка кафедри сценічного мистецтва і культури,
кандидат педагогічних наук, доцент, громадський діяч, авторка 28-ми наукових праць з майстерності актора, режисер театру, продюсерка театральних і музичних проєктів. За 14 років науково-педагогічного стажу підготувала багато лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, виховала плеяду молодих професійних акторів, які працюють у провідних театрах Києва й України, а також активно знімаються в кіно і телевізійних проєктах.
Освіта:
- 2011 р. - Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (далі КНУТКіТ), творча асистентура-стажування.
- 2000 р. - Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.К. Карпенка-Карого, режисерське відділення.
- 1995 р. - Дніпропетровське державне театральне училище, акторське відділення.
|
Вячеслав ДОВЖЕНКО
художній керівник курсу,
доцент кафедри сценічного мистецтва і культури, заслужений артист України. Вячеслав Валерійович Довженко відомий український актор театру і кіно. Лауреат премій «Золота Дзиґа» та «Кіноколо» за кращу чоловічу роль. Фільми і серіали: 2020 р. «Дільничний з ДВРЗ», 2019 р. «Подорожник», 2017 р. «Кіборги» та ін. Актор Київського академічного драматичного театру на Подолі.
Освіта:
- 2009 р. - КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, театральне відділення, режисерське відділення.
- 1995 р. - Дніпропетровське театральне училище, акторське відділення.
|
Анатолій ТИХОМИРОВ
художній керівник курсу,
доцент кафедри, заслужений артист України, письменник, режисер, провідний український актор театру і кіно. За багаторічну роботу в театрі зіграв понад 200 театральних ролей. Має широку фільмографію. Його відома роль у кіно - директор школи в серіалі «Школа» 1-2-й сезон. Серіал отримав багато перемог, зокрема премії: Рейтингу «Знято в Україні», «XXL Men’s Awards», «Золотий лайк». Критик відеожурналу Geek Journal Тайлер Андерсон відзначив хорошу акторську гру Анатолія Тихомирова (директор школи). Анатолій Юрійович створив чудові образи у фільмах: «Вікно життя-2» - Олексій Ігнатович Вербицький (батько Анастасії, вчитель математики); «Білі вовки-2» - Левон Зурабович Басаладзе (генеральний директор заводу); «СБУ. Спецоперація» - директор транспортної компанії; «Спокута» - Клим Станіславович Казарін (фармацевт); та багато інш.
Освіта:
- 1975 р. - ГИТИС (Державний інститут театрального мистецтва) акторський факультет.
- 1967 р. - Дніпропетровський театрально-художній коледж, режисерське відділення.
|
Михайло БРУНСЬКИЙ
педагог з вокальних дисциплін,
професор університету, доцент кафедри, заслужений артист України, композитор, співак. Михайло Валерійович Брунський - володар унікального голосу тенор-альтіно. Автор першої в світі електро-рок-опери «Orpheus and Eurydice Forever». Володар «Кубка Президента України». Як співак співпрацює з багатьма композиторами, зокрема з Олександром Злотником, а також з відомими поетами Вадимом Крищенком і Володимиром Матвієнком.
Освіта:
- 2008 р. - Київський національний університет культури і мистецтв, магістратура.
- 2007 р. - Київський національний університет культури і мистецтв, відділення музичного мистецтва.
- 2005 р. - Рівненське музичне училище при Рівненському державному гуманітарному університеті.
|
Тетяна КИСЛЯК
педагог вокальних дисциплін,
старший викладач кафедри, заслужена артистка України, співачка, 20 років різноманітного сценічного досвіду і 5 років педагогічного. Артистка I категорії НЗАУН хору ім. Г. Верьовки, учасниця бойових дій в ООС, увійшла до книги «Події та особистості XXI століття», громадська діячка, член ТОВ зв’язків з Українською «Україна-Світ», член журі багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, володарка Гран-прі Міжнародного конкурсу «Морська раковина» в Болгарії, лауреатка Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
Освіта:
- 2008 р. - Київський Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова. Інститут Мистецтв.
- 2002 р. - Вокальна Студія в НЗАУН хор імені Г. Верьовки.
|
Тетяна НАЛБАТОВА
викладачка хореографічних дисциплін,
доцент кафедри, кандидат технічних наук, має понад 30 науково-методичних праць, серед них навчальний посібник з грифом МОН, 18 наукових статей у фахових виданнях. З 2018 р. Міжнародний ліцензований інструктор з танцювальної фітнес-програми «Zumba». Постановник танців, хореограф-репетитор, режисер-балетмейстер сюжетних постановок і режисер сольних концертів народного ансамблю «БУМ» КНУТД, який був заснований нею в 2003 році. Звання «народного» колектив отримав у 2009 р.
Освіта:
- 2002 р. - Київський національний університет технологій та дизайну.
|
Олександр БІЛЕРА
педагог з акторської майстерності,
режисер, актор театру і кіно, продюсер, громадський діяч, досвід роботи на професійній сцені понад 15 років, один з ініціаторів створення пілотного проєкту мультифункціонального Культурного Центру на базі кінотеатру «Краків» м. Київ. Керівник Театральної студії «PEGASUS». Увійшов до Книги рекордів України - нагорода «Найбільш масових заходів упродовж 23 днів». Учасник та ініціатор міжнародного проєкту «Алея українських діаспор», де участь взяли понад 34 країни світу. Засновник і керівник «Театру сучасної драми і комедії». Розвиває креативні індустрії в культурному секторі.
Освіта:
- • 2012 р. - Київський національний університет культури і мистецтв, режисерське відділення.
- • 2007 р. - Сумське Вище училище мистецтв і культури.
|
Олександр СТЕПАНЦОВ
педагог з акторської майстерності,
старший викладач кафедри, режисер Національного театру імені Лесі Українки, його режисерська робота «Актрисе всегда 18 лет», з легендою українського театру і кіно Ларисою Кадочниковою, відзначена схвальними відгуками глядачів і критиків. На сцені цього театру з успіхом також ідуть вистави Олександра Дмитровича: «Ціна», «Ділові люди», «Святе сімейство».
Освіта:
- 2020 р. - КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, асистентура-стажування.
- 2017 р. - КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, режисерське відділення.
- 2012 р. - Дніпропетровський театральний коледж, акторське відділення.
|
Олена СОБІЩАНСЬКА
викладачка зі сценічної мови,
старший викладач кафедри, актриса кіно, тренер з ораторського мистецтва та постановки голосу, співачка. За 11 років науково-педагогічного стажу виховала плеяду молодих професійних акторів, які працюють у провідних театрах Києва і України, а також активно знімаються в кіно і телевізійних проєктах.
Освіта:
- 2012 р. - КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, творча асистентура-стажування.
- 2004 р. - КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, акторське відділення.
- 2001 р. - Музичне училище імені Глієра, вокальне відділення.
- 1998 р. - Хорова студія імені Г. Вірьовки.
|
Наталія СОБОЛЕВА
педагог з історії театру і кіно, теорії драми,
викладачка кафедри, кінорежисер, сценаристка, журналістка, громадська діячка, режисер худ. фільму «Я теперь уже не мальчик, я – советский самолет», який отримав Гран-прі на фестивалі «Пролог» диплом МКФ «Молодість» у Клермон-Феррані (Франція), стипендіатка фонду ім. Івана Миколайчука. У 2010 р. – переклала українською мовою, адаптувала як підручник з кінорежисури та видала книгу Андрія Тарковського «Закарбований час». З 2005 р. - директорка кинотеатру «Кінопанорама».
Освіта:
- 1993 р. - КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, спеціальність режисер кіно і телебачення, (майстерня В. Довганя і В. Греся).
- 1982 р. - Донецьке музичне училище, джазове відділення.
|
Евгения КОВАЛЬЧУК
педагог по гриму,
викладачка кафедри, гримерка-пастижер театру і кіно, візажистка, досвід практичної роботи в театрі й кіно понад 18 років.
Освіта:
- 2012 р. - Міжрегіональна академія управління персоналом.
- 2000 р. - Укртелерадіопресінститут. Спеціальність: гример-візажист-стиліст.
|
Олександр ПРИСЯЖНЮК
педагог зі сценічного бою, трюкової підготовки та пластичного тренінгу,
старший викладач, актор-каскадер, дублер-каскадер, постановник боїв на сцені та в кіно. За багаторічний науково-педагогічний шлях підготував багато акторів- каскадерів, які з успіхом працюють у театрі й кіно. Олександр Васильович – тренер зі східних бойових мистецтв, захоплюється також бойовим гопаком і впроваджує його елементи в освітній процес на акторських курсах.
Освіта:
- 1996 р. - Київський університет фізичної культури.
- 1985 р. - КДІТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого.
|
До освітнього процесу кафедра за договором додатково залучає професійних спікерів, роботодавців, педагогів-практиків |
Ярослав ЛАСТОВЕЦЬКИЙ
запрошений спікер з дисциплін по роботі в кіно,
відомий український режисер, сценарист, актор. Фільмографія: 2010 р. - т/с «Здрастуй, мамо!» - режисер-постановник. Номінація «За найкращу режисуру» на премію «Телетріумф». 2012-2015 рр. - т/с «Самооборона», т/с «Слідчі», т/с «Слідство веде прокуратура». 2016-2020 рр. - т/с «Реальна містика» - режисер-постановник, сценарист.
Освіта:
- 2000 р. - Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.К. Карпенка-Карого, режисерське відділення.
- 1993 р. - Харківський державний інститут мистецтв ім. І. П. Котляревського, акторське відділення.
|
Алла САМОЙЛЕНКО
запрошений спікер з кастинг-менеджменту в кіно,
провідний український кастинг-директор, кінознавець, актриса, ведуча майстер-класів з кастинг-менеджменту. З кінематографом Алла Самойленко знайома досить давно. Починала з акторського досвіду - в 17-19 років зіграла 4 головні ролі в кіно, отримавши освіту кінознавця в інституті імені Карпенка-Карого. Працювала над циклом фільмів «Це любов...» - серія 12 художніх і документальних короткометражних стрічок, яку знімали на замовлення тоді ще Держкіно. Першою повноцінною роботою стала стрічка «Контакт», Андрія Новосьолова, Алла займалася серіалом «Нюхач» - якісним продуктом українського кіновиробництва, який першим вийшов на зарубіжні ринки, брала участь у створенні фільму «Фокстер і Макс» та багато інших відомих кінострічок.
Освіта:
- 1998 р. - Київський державний інститут театрального мистецтва, кінознавець.
|
Сергій ДЕРЕВ’ЯНКО
запрошений спікер з дисциплін по роботі в кіно,
провідний український актор театру і кіно. Зіграв головні ролі в серіалах «На лінії життя» (Ігор Матвєєв), «Лінія світла» (Павло), «Випадкових зустрічей не буває» (Олександр Ворохтін), «Доктор Ковальчук» (Максим Закревський), «Ментовськівійни. Київ» (Віталій Супрун). Знявся у фільмах 2020 року - Мати апостолів (Семен); 2019 - Брати по крові (Андрій Кірєєв), Хто дивиться вдалину (Леонід Громов); 2016 - Громадянин Ніхто (Руслан Чернов, оперативник), Коли минуле попереду (Олег Фісташкин), Запитайте у осені (Горбань, мер); 2014 - Небезпечна любов (Філ Мелехов, член банди Івана); 2013 - Темні лабіринти минулого (Сергій Марков квiтня); 2012 - Свідок (Олексій, майор поліції); 2010 - 108 хвилин (Юрій Гагарін); 2008 - Адреналін (Олексій Даренков).
Освіта:
- 1998 р. - Дніпропетровське державне театральне училище, акторське відділення.
|
Маргарита БЕЗКОРОВАЙНА
запрошений спікер з дисциплін по роботі в кіно,
успішний український режисер-постановник, креативна продюсерка, копірайтер, скрипт-доктор, редакторка, зняла понад сто рекламних фільмів і роликів, серію політичних іміджевих роликів кандидата в президенти. Найбільш відомі роботи в кіно і на телебаченні серіали: «Щоденники темного» - реж-пост.; «Містичні історії» - режисер; Телеканал «СТБ»: «В пошуках істини», «Зіркове життя», «Х-Фактор» - реж. пост.; серіал «Київ вдень і вночі» (3, 4, 5 сезони); серіал «Слід» - реж.-пост.
Освіта:
- 2013 р. - КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, магістратура.
- 2008 р. – КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, режисер ігрового кіно.
- 1999 р. - Дніпропетровське театральне училище, акторське відділення.
|
Михайло СЛАВГОРОДСЬКИЙ
запрошений спікер з дисциплін по роботі в кіно,
досвідчений український кінооператор високого професійного рівня, з колосальним досвідом роботи з різноманітною відео- і кінотехнікою, працює зі Steadycam, GladeCam, слайдер, dolly, квадрокоптер, відеомонтаж Final Cut X, Adobe Premier Pro, Edius. Михайло Славгородський оператор з багаторічним практичним досвідом роботи в кіно і на телебаченні, має досвід екстремальних зйомок. Працює в SFERA FILM, StarLightMedia та FILM.UA Group, також працював оператором на 1 + 1, СТБ і телеканалі «Україна». Відомі кінопроєкти, в яких Михайло брав участь: «Агенти справедливості», «Реальна Містика», телефільми «Гроза над Тихоречьем» і «Беженка», реаліті «Одружені наосліп», був телеоператором проєкту «Ранок з Україною», програми «Красуня за 12 годин 2 – «1 + 1», СТБ, оператор шоу «Х-Фактор 4».
Освіта:
- 2005 р. - Запорізький національний університет. Міжнародна журналістика.
|