КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
Прізвища деяких випускників та посади, які вони займали

 № п/п

ПІБ випускника

Посада, що займав випускник

Підприємство чи установа

Випускники 1949-1960 років

 1. 

 В.Г.Ібрагімов

 міністр

 Міністерство легкої промисловості Казахської РСР

 2. 

 О.М.Батурін

 заступник начальника головного управління трикотажної промисловості 

 Міністерство легкої промисловості (МЛП) СРСР

 3. 

 В.І.Сезон

 заступник начальника управління трикотажної промисловості

 МЛП УРСР

 4. 

 Ю.В.Яворський

 головний інженер

 Укртрикотажпром МЛП УРСР

 5. 

 І.П.Гнилуша

 директор

 Державний проектний інститут ДПІ-5

 6. 

 Б.П.Гончаров

 зав. відділом легкої промисловості

 Рада міністрів УРСР

 7. 

 С.І.Корнєва

 директор

 Київська трикотажна фабрика «Киянка»

 8. 

 О.О.Севостьянова 

 директор

 Вітебська трикотажна фабрика ім.КІМ

 9. 

 З.А.Федіна

 директор

 Ризька трикотажна фабрика «Рігас Адітайс»

 10. 

 А.В.Осіпова

 директор

 Курський трикотажний комбінат

 11. 

 О.М.Гонтаренко

 заступник директора

 УкрНДІПВ

 12. 

 Г.В.Табун

 головний інженер, а потім директор

 Львівське трикотажне об’єднання «Промінь»

 13. 

 І.В.Ткаченко

 головний інженер, а потім директор

 Український республіканський будинок моделей трикотажних виробів 

 14. 

 Н.Є.Хейло

 головний інженер

 Київська трикотажна фабрика «Киянка»

 15. 

 Т.В.Фідельська

 головний інженер

 Рубіжанська панчішна фабрика

 16. 

 Я.Н.Гірін

 головний інженер

 Кишинівське трикотажне об’єднання «Стяуа Рошіє»

 17. 

 П.М.Царьова

 головний інженер

 Полтавська фабрика верхнього трикотажу

 18. 

 М.Загорський

 зав. відділом

 Вітебська трикотажна фабрика ім. КІМ

 19. 

 Г.Загорська

 зав. відділом

Випускники наступних років

 20. 

 О.М.Чапланов

 генеральний директор

 Харківська фірма «Трикотажне об’єднання»

 21. 

 В.Д.Омельченко

 директор

 КНДІТГП

 22. 

 Л.С.Костенко

 директор

 Донецька трикотажна фабрика

 23. 

 І.Старжинська

 директор

 Чернівецьке панчішне об’єднання

 24. 

 В.Мороз

 директор

 Одеська трикотажна фабрика ім.Крупської

 25. 

 В.Мусорін

 головний інженер

 Державний проектний інститут ДПІ-5

 26. 

 Л.В.Агафонова

 головний інженер

 Дніпропетровська трикотажна фабрика «Дніпрянка»

 27. 

 Л.В.Коренная

 головний інженер

 Львівське об’єднання «Промінь»

 28. 

 Л.Ф.Кисельова

 головний інженер

 Кримське трикотажне об’єднання

 29. 

 Б.Є.Рудавін

 головний інженер

 Миколаївська трикотажна фабрика