КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ. Текстильні технології моди та інтер'єрного простору

Обрати професію Сторінки освітніх програм

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ І МОДИ

Спеціальність: 182 «Технології легкої промисловості»

Освітня програма «Текстильні технології моди та інтерєрного простору»

Освітній ступень «бакалавр»

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ МОДИ

Адреса:

01011 м. Київ, вул.  вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, корпус 4, аудиторії 4-0302, 4-0305 а, 4-0318, навчальний корпус 2, кімн. 2-0303

Телефони для довідок: +38044-256-21-14, +38044-256-29-38

e-mail: [email protected]

Рівні освіти, на які здійснюється набір вступників:

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти.

 

 

Вступ на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» здійснюється відповідно до «Правил прийому до Київського національного університету технологій та дизайну». 

Навчання здійснюється за держзамовленням та за кошти фізичних чи юридичних осіб. Форма навчання: денна та заочна.

Телефони та контакти приймальної комісії  

Адреса: 01011 м. Київ, вул. вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 4, 2 поверх.

Телефон для довiдок: +38044-256-29-75

e-mail: 

Текстильна промисловість – це величезна світова модна індустрія, яка оточує нас постійно: підлога, стіни, меблі, одяг, взуття, галантерейні вироби, подарункова упаковка, листівки і навіть салони автомобільного транспорту. Це одна з найбільших галузей для реалізації дизайнерських навичок щодо художньо-колористичного та художнього-технологічного оформлення матеріальних об’єктів. Завдяки безлічі типів матеріалів, нанесених на різні поверхні, розміщених у багатьох контекстах, текстиль займає своє місце в моді, дизайні, оздобленні інтер’єрів, науці, і навіть з точки зору здоров'я людини впливає на  її психоемоційне благополуччя.

Зазначена освітня програма цікава для тих, хто любить працювати з кольором, візерунками, текстурою, тканинами, трикотажем, іншими текстильними матеріали; створювати декоративні візерунки та новий дизайн поверхонь; займатися оздобленням текстильних матеріалів та виробів для fashion-індустрії та інтер'єрного простору.

 

Здобувачі освіти матимуть можливість опанувати основні технології текстильної індустрії (прядіння, ткацтво, в’язання, отримання нетканих матеріалів та композиційних структур), а також основні технології їх опорядження та оздоблення, зокрема технологію вишивки та малювання, фарбування та друку, зокрема шовкографію та цифровий друк. Власна дослідницька діяльність у рамках виконання практичних та лабораторних робіт допоможуть зрозуміти контексти, у яких можна застосовувати текстиль. Сам процес виготовлення – вивчення матеріалів, методів, кольору, зображення і відчуття дотику – буде стимулювати інновації, що перевершать очікування.

Програма передбачає набуття практичних, професійних та підприємницьких навичок, що дадуть можливість працювати у команді або навіть відкрити власний бізнес у сфері дизайну текстильних матеріалів та виробів. Здобувачі освіти матимуть можливість вивчити текстиль у найширшому сенсі цього слова і отримати широкий спектр компентентностей від здатності до створення новітніх текстильних матеріалів із заданими функціональними властивостями до впровадження ефективних технологічних процесів; зосередитися на різних спеціалізованих сферах текстильних технологій моди та інтер’єрного простору зокрема текстиль для моди, текстиль для інтер'єру, текстиль для дизайну та текстиль медичного і технічного призначення.

 

За результатами навчання студенти здобувають такі знання та професійні навички:

Після успішного завершення навчання випускники отримують диплом про базову вищу освіту у галузі знань 18 – «Виробництво та технології» за спеціальністю 182  «Технології легкої промисловості», освітня програма «Текстильні технології моди та інтер’єрного простору» із присвоєнням освітньої кваліфікації:

Термін навчання — 4 роки, форма навчання — денна або заочна.

Місцем професійної діяльності технолога-дизайнера є:

Студенти кафедри технологій моди під час здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти мають можливість здобути  військову освіту та отримати відповідний диплом державного зразка. 

На військову підготовку (на базі Київського національного університету технологій та дизайнуякий здійснює військову підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу спільно з Національним університетом оборони України з подальшим присвоєнням офіцерського звання) можуть бути зараховані студенти всіх форм навчання. Пройти військову підготовку, за бажанням, можуть як юнаки, так і дівчата

Усіх студентів факультету мистецтв і моди, які проживають у містах та населених пунктах за межами Києва та Київської області, забезпечено місцем  проживання у гуртожитку, розташованому неподалік навчальних корпусів університету.

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО

вступати до КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

на освітню програму

«ТЕКСТИЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ МОДИ ТА ІНТЕРЄРНОГО ПРОСТОРУ»