ПІДСУМКИ XХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ОДНОГО ОБРАЗУ ТА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ДЕКОРУ «СУЗІР’Я «КАШТАН»»

Традиційно наприкінці року Київський національний університет технологій та дизайну проводить Міжнародний конкурс одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан»»!

Цього року конкурс відбувався у надскладних умовах. Під час повітряних тривог, під звуки вибухів, без світла та в укритті… На жаль, це наше сьогодення. Але ми не здаємося!

На конкурс було подано 216 заявок від учасників з Києва, Львова, Луцька, Кривого Рогу, Сум, Рівного, Харкова, Дніпра та Херсону, а також із-за кордонну. З-поміж учасників і наші щирі друзі з Молдови та Китаю.

Було сформовано три групи компетентного та професійного журі в різних номінаціях. У дистанційному режимі члени журі переглядали роботи та виставляли бали.

07 грудня 2022 року відбулося завершальне засідання членів журі, на якому було затверджено переможців.

Переможці у номінації «СВЯТКИ».

Переможці у номінації «НОВОРІЧНИЙ БАЛ».

Переможці у номінації «МАСКАРАД».

Переможці у номінації «ВЗУТТЄВЕ МОНПАНСЬЄ».

Переможці у номінації «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ДЕКОР».