ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН» У 2024 РОЦІ

Факультет дизайну КНУТД здійснює набір на навчання до магістратури за спеціальністю 022 «Дизайн» за такими освітніми програмами: «Дизайн (за видами)», «Дизайн одягу», «Дизайн середовища».

8 травня 2024 року на факультеті дизайну проведено семінар для здобувачів освіти бакалаврського рівня 4 курсу щодо правил вступу до магістратури КНУТД у 2024 році. На зустрічі були присутні здобувачі освіти 4 курсу освітніх програм «Графічний дизайн», «Мультимедійний дизайн», «Дизайн середовища», «Дизайн одягу», куратори академічних груп факультету дизайну, науково-педагогічні працівники та всі бажаючі.

Олена Герасименко, заступник декана факультету дизайну, розповіла студентам про етапи вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, правила реєстрації на ЄВІ, завдання творчих конкурсів для вступу на освітні програми магістерського рівня.

Присутніх поінформували, що у 2024 році за правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти буде проведено єдиний вступний іспит (ЄВІ), творчий конкурс і мотиваційний лист. Реєстрація на ЄВІ триватиме з 7 до 29 травня 2024 року включно.

Програма творчого конкурсу для вступу до магістратури  за спеціальністю 022 «Дизайн» лінк.

Вступники отримали відповіді на запитання щодо правил вступу до магістратури у 2024 році від членів приймальної комісії факультету дизайну КНУТД.

Запрошуємо всіх бажаючих до вступу до магістратури за спеціальністю 022 «Дизайн»!

Зареєструватися на ЄВІ можна з 7 до 29 травня 2024 року в деканаті факультету дизайну ауд.1-0325 (корпус 1, поверх 3) з 10:00 до 17:00 щоденно. Телефон для довідок 044 256 29 33.

Доєднуйтесь до групи в месенджері «Telegram» для комунікації щодо вступу до магістратури на ОП факультету дизайну спеціальності 022 «Дизайн»: