КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

КОНКУРС 2023 р.

Результати першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених університету

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.09.2023 р. № 1143 «Про оголошення у 2023 році конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» та згідно наказу КНУТД від 26.09.2023 р. № 300 у Київському національному університеті технологій та дизайну був проведений перший етап Конкурсу.

За результатами проведеної експертизи наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених університету два проєкти визнані роботами високого рівня та запропоновані для проходження другого етапу Конкурсу:

  1. Корпоративний механізм управління розвитком закладів вищої освіти в контексті післявоєнної відбудови, науковий керівник д.е.н., доц. Бебко Світлана Вікторівна.
  2. Розробка метаболомних методів для епігенетичного регулювання морфолого-біохімічних характеристик сільськогосподарських культур, к.біол.н., доц. Шидловська Ольга Андріївна

Подані на Конкурс проєкти не дублюють та не повторюють тематику робіт, які вже отримували фінансування за іншими державними грантовими програмами.

 

 

Архів 2019 р.

Архів 2020 р.

Архів 2021 р.

Архів 2022 р.