КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Бізнес інкубатор «Молодіжний бізнес центр» КНУТД

 

Бізнес інкубатор «Молодіжний бізнес центр» Київського національного університету технологій та дизайну є інноваційним бізнес осередком, який об’єднує студентів, магістрів, наукових співробітників, аспірантів з метою залучення студентської молоді до підприємницької діяльності, та ефективного розвитку молодіжного підприємництва.

Бізнес інкубатор «Молодіжний бізнес центр» створений Київським національним університетом технологій та дизайну на базі факультету економіки та бізнесу.

 

Голова Бізнес інкубатора «Молодіжний бізнес центр»   

           

к.т.н., доц. КОЖУШКО Р.Ю. 

тел. 063-267-76-57 

тел. 044-280-07-74

 

20 березня 2012 року було проведено офіційне відкриття БІ «Молодіжний бізнес центр».

У відкритті взяли участь:


   

БІ «Молодіжний бізнес центр» провів ряд зустрічей та тренінгів з ініціативними хлопцями та дівчата з легендарного руху «Зробимо Україну Чистою»!

В офісі організації зіграли у тренінг - гру WECANOMY!

24 серпня на День Незалежності на Бессарабській пл. БІ «Молодіжний бізнес центр» взяв участь у заході який проводила Київська міська державна адміністрація «Ярмарок Інтелектуального капіталу».

Також були проведені навчальні ігри в частині ігрової зони ярмарку.

   

Під час проведення «Ярмарки Інтелектуального капіталу» проведено стильну фото-сесію, в якій взяв участь Заступник голови Київської міської державної адміністрації  Новохатько Леонід Михайлович.

  

У вересні 2012 року БІ «Молодіжний бізнес центр» виступив з ініціативою створення Міжнародної Громадської організації.

Асоціація вчених, інноваторів і підприємців «Молодіжний бізнес формат» МГО МБФ стала платформою для роботи соціально-активної молоді та провідних бізнес компаній, наукових та громадських організацій в трьох ключових сферах:

З початку навчального року МГО «Асоціація вчених, інноваторів і підприємців» Молодіжний Бізнес Формат» приєднала до себе найбільший та найактивніший молодіжний рух «Стріт воркаут Україна», який налічує близько 160 тис. членів по всій Україні.

Спільно з «Стріт воркаут Україна» в Києві вперше проведена подія такого масштабу, те, що трапилось, стало першим прецедентом як в Україні, так і на пострадянському просторі. За 10 днів розроблено та встановлено 7 спортивних майданчиків та проведено 6-денний марафон змагань разом із відкриттям майданчиків. Переможцю вручено цінний приз - планшет Apple New iPad 3 - 32GB. 

   

Виготовлено та встановлено спортивні майданчики в м. Києві:

В місті Борисполі встановлено майданчик по вул. Робочій.

 

25 вересня БІ «Молодіжний бізнес центр» було запрошено прийняти участь в Міжнародному науково-технологічному форумі «Наука. Інновації. Технології – 2012. Форум організований Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України. В церемонії офіційного відкриття Форуму взяли участь Прем’єр-міністр України Микола Азаров, Президент Національної академії наук України Борис Патон та інші керівники міністерств  і центральних органів виконавчої влади.

  

Також Важливим проектом для розвитку та становлення суспільства є започаткований проект «Повчальні ігри в дитячих будинках».

Молодіжний Бізнес Формат ставить перед собою завдання допомагати всім, хто бажає пізнавати себе і світ навколо, використовуючи найостанніші та інноваційні розробки в ключових сферах життя людини!

 

 

Навчальна програма БІ «Молодіжний бізнес центр» включає:

  1. Соціальну адаптацію молоді;
  2. Підприємницьку орієнтацію;
  3. Курс спеціальних тренінгів;
  4. Новітні ігрові технології навчання;
  5. Майстер-класи молодих підприємців.

  

 

Навчальна програма спеціальних тренінгів Молодіжного бізнес формату «Старт».

Тривалість програми – 48 годин.

 

Представлення відгуків студентів, які пройшли тренінговий курс БІ «Молодіжний бізнес формат»:

 

Ксения Степанова, факультет ФЕБ:

«Понравилась Бизнес школа, многое в голове переворачивает, задумываешься о том, что казалось несущественным или неважным. Также приобрела навыки, связанные с финансами, и получила хороший опыт работы в команде. Благодарю так же за игру»

 

Снежана Павленко, факультет Дизайну:

«Молодіжний бізнес формат"- это НЕЧТО!!!! Тот, кто не пришел сюда, потерял пол жизни!! Спасибо большое за такой проект организаторам и талантливым мастерам, которые вчера показали нам игру Wecanomy, она так вдохновляет и дает силу идти вперед!!! С нетерпением жду вторника!!!»

 

Екатерина Мегей, факультет ТСМ:

«Бизнес формат просто супер! Много новых знаний, много достойных примеров, а главное огромный толчок к действию! Wecanomy - вообще не обсуждается, это то, что просто необходимо каждому для саморазвития, для того, чтобы наконец активизировать свои мозги и не искать отговорки, а начинать чего-то добиваться, искать пути решения и не бояться действовать! ДА - это игра! Зато насколько она нас всех раскрыла и показала нам все наши страхи, из-за которых мы и не движемся вперед! Атмосфера на встречах замечательная! Впечатления только положительные! Один минус - мало))))) Организаторам такого формата ОГРОМНОЕ СПАСИБО))»

 

Результатом усіх проведених заходів стало: