КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

  

 

НОВИНИ

 

Міжнародний науково-практичний круглий стіл

«Просування європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки

в умовах сучасних викликів в Україні»

 

Запрошуємо науковців, освітян, практиків, представників економіки та бізнесу, державної влади, громадських організацій та інших зацікавлених сторін взяти участь у Міжнародному науково-практичному круглому столі «Просування європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки в умовах сучасних викликів в Україні»

 

20 жовтня 2023 р., 11.00, офлайн (захід супроводжується відеозаписом)

Київський національний університет технологій та дизайну,

1 корпус, Зала засідань

 

Круглий стіл проводиться у рамках реалізації проєкту 101127252 – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH напряму Жана Моне «Promotion of European skills and approaches for sustainable bioeconomy in the conditions of Ukrainian acute challenges» / «Просування європейських навичок та підходів до сталої біоекономіки в умовах сучасних викликів в Україні» (PESAB).

 

Мови круглого столу: українська, англійська.

 

Інформаційний лист: завантажити.

Інформація щодо проведення Круглого столу на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні

Програма круглого столу

Постреліз круглого столу

 

10 жовтня 2023 року команда проєкту PESAB прийняла участь у Воркшопі Національного Еразмус+ офісу в Україні «Управління проєктом; відповідальність за результат та забезпечення стійкості і впливу».

Воркшоп був призначений для команд проєктів Програми ЄС Еразмус+: Жан Моне – переможців 2023 року.

До заходу долучилось понад 20 учасників у оффлайн форматі та понад 70 онлайн учасників – представників проєктних команд  з різних університетів – виконавців проєктів Жан Моне в Україні.

Команда проєкту PESAB безпосередньо прийняла участь у Воркшопі для отримання досвіду реалізації проєктів Жан Моне в Україні.