КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

І МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ

«DIGITAL FASHION»

(костюм, взуття, аксесуари)

 

Президент конкурсу: ректор КНУТД, проф. Грищенко Іван Михайлович

Директор конкурсу: завідувач кафедри конструювання та технології виробів зі шкіри Гараніна Ольга Олександрівна

Адреса: 01011 м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 4, кім.4-0305б. Кафедра конструювання та технології виробів зі шкіри.

Телефон для довідок: (Viber, Whatsapp) ) +38(067)7962351

e-mail: 

 

Положення конкурсу

 

Шановні колеги, партнери та учасники

І Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

«DIGITAL FASHION»!

Звертаємо Вашу увагу на те, що у звязку із введенням на території України військового стану (Указ Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022) переносяться терміни проведення І Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «DIGITAL FASHION».

Нові терміни проведення конкурсу буде повідомлено окремо. Дякуємо за розуміння.

  

ВИТЯГ ІЗ ПОЛОЖЕННЯ

Засновником і організатором Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «DIGITAL FASHION» (далі – Конкурс) є Київський національний університет технологій та дизайну (далі – КНУТД).

Конкурс відбувається за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводить Київський національний університет технологій та дизайну на базі кафедри конструювання та технологій виробів зі шкіри.

Метою і завданнями Конкурсу є: популяризація, стимулювання розвитку молодих дизайнерів та реалізація творчого потенціалу молоді у галузі індустрії моди; демонстрація результатів творчої праці молодих дизайнерів широкому загалу фахівців і потенційних роботодавців та споживачів; поширення сучасних тенденцій у напрямі digital fashion з-поміж студентів і молодих дизайнерів; створення умов для зміцнення та розвитку зв’язків між творчою молоддю України та інших країн Європи та світу.

«DIGITAL FASHION» – це онлайн-конкурс нового формату. Ідея конкурсу виникла під впливом нових викликів сьогодення, адже цифрова мода стає нині ефективним інструментом упровадження нових трендів,  для яких не існує кордонів.

До складу журі  Конкурсу входять провідні фахівці, які працюють у галузі моди, зарекомендували себе в індустрії моди України та різних країн світу,  представники КНУТД та профільних кафедр закладів вищої освіти міжнародних партнерів таких як Канада, Болгарія, Грузія, Албанія, США та ін.

У Конкурсі можуть брати участь студенти, які здобувають освіту в галузях дизайну, індустрії моди.     Кожен учасник має право брати участь у будь-якій одній номінації.

Роботи мають бути виконані з дотриманням основних вимог відповідно до визначеної у завданні теми. Оцінювання роботи учасників Конкурсу «DIGITAL FASHION» здійснюється за 10-ти бальною шкалою за наступними критеріями:  ергономічність моделі; новизна та оригінальність ідеї;  художня виразність, якість оформлення; практична цінність  ідеї.