Перемога студентів факультету дизайну в конкурсі ескізів корпоративного одягу «CLOTHES OF THE FUTURE»

В рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ», присвяченій 90-ій річниці заснування Київського національного університету технологій та дизайну, що відбулася 23 квітня 2020 року в КНУТД у дистанційному форматі на YouTube каналі конференції, компанія «PROMO TEX», багаторічний партнер університету, провела конкурс ескізів серед студентів профільних спеціальностей КНУТД та інших закладів освіти України. Завданням конкурсу стала розробка художніх ескізів перспективних моделей корпоративного одягу на 2025 рік для великого рітейлу, що відповідають брендбуку обраної компанії і транслюють цінності певного бренду.

В конкурсі взяли участь більше 50 студентів, які представили більше 300 ескізів моделей одягу, у тому числі студенти кафедри художнього моделювання костюма (завідувач к.т.н., проф., Ніколаєва Т. В.) та кафедри ергономіки і проектування одягу (завідувач д.т.н., проф. Остапенко Н. В.) факультету дизайну КНУТД. Студенти представили яскраві неординарні роботи, серед яких організатори конкурсу обрали переможців:

1 місце – Мандираджи Ілона, група Бдк2-19, керівник доц. І.Л. Гайова –колекція моделей для компанії «ЦИТРУС». Організатори конкурсу відмітили моделі Ілони як найкращу реалізацію проекту і відповідність моделей брендбуку компанії;

2 місце – Карпенко Юлія, група Бдк2-18, керівник проф. Н.В. Чупріна. Студентка запропонувала моделі оригінального крою з функціональними елементами для співробітників компанії «Епіцентр К»;

2 місце – Доброродня Анастасія, група БШМК-17, керівник доц. А.І. Рубанка.  Студентка розробила ескізи моделей для компанії «Bomond». Організатори конкурсу відмітили гармонійність моделей, відповідність корпоративним кольорам компанії, вірно обраний авторкою стиль одягу, популярний серед цільової аудиторії компанії;

3 місце – Петросян Давид, група МгШМК-19, керівник проф. К.Л. Пашкевич. Проект відмічений організаторами конкурсу за неординарні моделі одягу для компанії «Zara» в авангардному стилі з цікавими конструктивними елементами;

3 місце – Окрепка Христина, група Бдк2-18, керівник проф. Н.В. Чупріна. Учасниця конкурсу запропонувала в ескізах моделей для компанії «NYX» оригінальне рішення по нанесенню логотипу компанії.

Організатори конкурсу відмітили високий рівень підготовки студентів факультету дизайну КНУТД, передали переможцям дипломи і грошові призи від компанії «PROMO TEX».

Вітаємо переможців і учасників конкурсу, бажаємо подальших творчих і професійних здобутків! Дякуємо директору компанії «PROMO TEX» Лесі Миколаївні Малюті за підтримку талановитих дизайнерів-початківців!

1 місце – Мандираджи Ілона, ескізи для компанії «ЦИТРУС»

2 місце – Карпенко Юлія, ескізи для компанії «Епіцентр К»

2 місце – Доброродня Анастасія, ескізи для компанії «Bomond»

3 місце – Петросян Давид, ескізи для компанії «Zara»