ФАКУЛЬТЕТ ДИЗАЙНУ КНУТД ПРЕЗЕНТОВАНО НА BERLIN FASHION WEEK

Факультет дизайну КНУТД бере активну участь у міжнародних заходах, водночас підтримує активну співпрацю зі своїми випускниками. Визначною подією стала участь студентів, аспірантів та випускників факультету дизайну в показі колекцій Neo.Fashion у рамках Берлінського тижня моди (Berlin Fashion week), який відбувся 6–8 вересня 2022 р. у м. Берлін (Німеччина). Загалом на заході було представлено 15 шоу дизайнерів з усього світу, з-поміж яких колекції українських дизайнерів посіли достойне місце.

На показі Neo.Fashion в онлайн-форматі було представлено 12 колекцій, розроблених на факультеті дизайну КНУТД під керівництвом викладачів кафедри мистецтва та дизайну костюма та кафедри ергономіки і дизайну за всебічної підтримки декана факультету дизайну, доктора технічних наук, професора М. В. Колосніченко. Молоді дизайнери та їхні наукові керівники звернулися з вітальним словом до учасників і глядачів Berlin Fashion week.

Фрагменти шоу КНУТД на Berlin Fashion week, 2022 р.

Схвально були прийняті колекції: «A girl» (автор Аліна Кравцова), «Life on Mars» (автор Анна Косточка), «Bang» (автор Тетяна Чорна) керівник – професор О. В. Колосніченко); «Infiorescenza» (автор Марта-Ольга Клонцак, керівник – професор О. В. Єжова); «Pseudo-romanticism» (автор Денис Падіма, керівник – професор Т. Ф. Кротова); «Vanilla sensuality» (автор Тетяна Ковальова, керівник – доцент Т. І. Ніколаєва); «Bohemia» (автор Діана Трачук, керівник – доцент Г. В. Кокоріна); «Лабіринт» (автор Тетяна Герман, керівник – професор Н. В. Чупріна); «Романтика д‘Арк» (автори Ольга Сердюк і Марина Харченко, керівник – професор Н. В. Остапенко); «Folkgraphia» (автор Анастасія Навроцька, керівники – професор

К. Л. Пашкевич і доцент І. О. Приходько-Кононенко); «Liberty» (автори Тетяна Жаманюк і Анна Залецька, керівники –  професор К. Л. Пашкевич і доцент О. Д. Герасименко); «V for Victorian» (автор Катерина Погодіна, керівник – доцент І. О. Приходько-Кононенко).

Колекція «Folkgraphia» (автор А. Навроцька)

Колекція «Infiorescenza» (автор М.-О. Клонцак)

Колекція «Liberty» (автори Т. Жаманюк, А. Залецька)

Вітаємо учасників міжнародного заходу Berlin Fashion week і зичимо творчого натхнення та професійних здобутків молодим дизайнерам! Дякуємо організаторам Neo. Fashion і особисто Jens Zander за надану можливість для наших дизайнерів-початківців долучитися до світової спільноти фешн-індустрії!

Коротке відео на сторінці Інстаграм Neo.Fashion: https://www.instagram.com/reel/CiPy4SQoSdh/?igshid=MDJmNzVkMjY=