КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

СТУДЕНТСЬКИЙ ЦЕНТР МОДИ, КРЕАТИВНИХ ІДЕЙ ТА ТВОРЧОСТІ

Марина Вікторівна КОЛОСНІЧЕНКО

директор, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член Спілки дизайнерів, Національної спілки художників України

Адреса: 01011 м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 4, вхід з вулиці

Контактні телефони+38044-256-21-12, +38 044-256-29-71

e-mail: [email protected]

 

 https://www.facebook.com/profile.php?id=61551429325412

 https://www.instagram.com/art.fashioncentre/

 

Положення про студентський центр моди, креативних ідей та творчості КНУТД

 

Студентський Центр моди, креативних ідей та творчості - це те місце, яке об'єднує людей та дарує спогади. Мета діяльності Студентського центру моди, креативних ідей та творчості – розвиток креативного потенціалу студентської молоді, їх професійних здібностей та творчих можливостей; підвищення рейтингу Університету та соціального престижу статусу студента КНУТД у суспільстві.

Ми також маємо на меті зробити університетські роки цікавими та корисними, надати студентству простір для реалізації творчого потенціалу. Це не додаткові пари, як ви могли подумати, це не про звичайне навчання та лекції. Ви залучаєтеся у справжній вир подій, творчий простір, де кожен може реалізувати свої креативні ідеї. І не важливо, яку сферу ви оберете, будь то дизайн, ілюстрація, фотографія, шиття, візаж, смм, маркетинг тощо. Ви без сумніву знайдете себе тут.

Студентський центр моди, креативних ідей та творчості забезпечує навчально-методичну основу для творчого розвитку молоді; розвиток духовної і професійної культури особистості; сприяє зміцненню міжнародних та культурних зв’язків студентства використовуючи для цього різноманітні форми проведення заходів, а саме:  організація творчих зустрічей, семінарів, майстер-класів, виставок художніх робіт, показів колекцій виробів декоративно-прикладного мистецтва тощо. Основними завданнями СЦМКІТ є надання методичної допомоги структурним підрозділам Університету в організації та проведенні студентських професійних та творчих конкурсів, олімпіад, турнірів; створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення креативних потреб студентів, організація їх творчого самовираження та представлення креативному загалу фахівців; виявлення, розвиток, підтримка молодих талантів, стимулювання творчого самовдосконалення студентів, розвиток дослідницької діяльності в різних видах творчості та професійної активності; задоволення потреб студентської молоді в професійному самовизначенні відповідно до особистих інтересів і здібностей; просвітницька діяльність.

Діяльність Студентського центру моди, креативних ідей та творчості спрямована на сприяння професійній, культурно-креативній підготовці молоді в різноманітних формах, а саме: проведення конкурсів і олімпіад, організація школи моделей, тренінг-курсів, семінарів, майстер-класів, презентацій на традиційно-патріотичних та європейських засадах виховання молоді.

Наразі планується низка заходів, які можуть вас зацікавити: Майстер класи з провідними фахівцями індустрії, що є випускниками нашого закладу. Вони поділяються своїм досвідом та дадуть корисні поради. Лекції з авторського права та правильної презентації свого продукту Особливу увагу хочемо звернути на кінопокази та інтерактив з тем: дизайну, моди та мистецтва в цілому. Дуже приємне проведення часу з однодумцями, яке не залишить байдужим жодного.