КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну

ЦЕНТР ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ТА ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ
ПРОПОНУЄ ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ ДО ЗНО ЗА ПРЕДМЕТАМИ:

 

 • українська мова та література  
 • математика
 • хімія
 • біологія
 • фізика
 • історія України
 • іноземна мова  

 

а також підготовку до вступних випробувань

з живопису, рисунку та спецкомпозиції

Форма проведення занять:

 • вечірня (2-3 рази на тиждень з 16.00 до 19.00);
 • вихідного дня (щосуботи з 9.00 до 15.00);
 • заочна.

Початок занять з жовтня та лютого.

Короткотермінові курси (з 9.00 до 15.00)

 • Заняття в червні – липні.

 

Випускники можуть отримати додаткові бали при вступі на інженерно-технічні спеціальності університету.

При цьому згідно з новими Умовами прийому до вищих навчальних закладів України в 2015 році вага цих балів збільшується удвічі порівняно з минулим роком і складає до 5% конкурсного бала.

Центр доуніверситетської та індивідуальної освіти (ЦДІО) також постійно проводить набір на підготовчі курси для вступу на прискорену форму навчання (бакалавр — 2 роки — денна, 3 роки — заочна):

 — за контрактом на спеціальності:

 • Економіка підприємства
 • Менеджмент
 • Маркетинг
 • Облік і аудит 
 • Обладнання легкої промисловості
 • Фінанси і кредит
 • Швейні вироби

 

— за держзамовленням на другий курс (за умови здачі академрізниці) за напрямом: 6.050502 Інженерна механіка.

На курси приймаються молодші спеціалісти вищевказаних або споріднених спеціальностей.

Зарахування — за результатами вступного випробування з фахового предмету (без зовнішнього тестування).

ОРГАНІЗАЦІЯ ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ В КНУТД. ФОРМИ ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ЇХ СУТНІСТЬ

 

Доуніверситетська навчальна підготовка абітурієнтів при Київському національному університеті технологій та дизайну має за мету орієнтацію та залучення молоді з урахуванням індивідуальних здібностей на спеціальності університету, підвищення рівня підготовки майбутніх студентів, консультативну та методичну допомогу абітурієнтам і, як результат, підвищення якості підготовки фахівців.

Доуніверситетська підготовка проводиться як в КНУТД, так і на базі науково-навчально-виробничого комплексу, до якого на даний момент входять: один інститут, 24 технікуми, 35 коледжів і ліцеїв, 22 вищих професійних училища, 4 професійно-технічні училища та 143 загальноосвітні середні школи, які знаходяться в 11 областях України.

Форми, терміни навчання та види занять доуніверситетської підготовки залежать від контингенту слухачів (учні шкіл та ВПУ, студенти технікумів та коледжів, особи, які мають середню освіту тощо), місця їх проживання та їх фінансових можливостей.

Основними формами доуніверситетської підготовки є:

Підготовчі курси – вечірні, заочні, дистанційні, вихідного дня, короткотермінові.

Ліцей вихідного дня.

Вечірні підготовчі курси охоплюють в основному учнів випускних класів міста Києва та передмістя. З даного контингенту формуються малочисельні ( 9-10 осіб) групи інтенсивної підготовки з урахуванням рівня підготовки слухачів, побажань щодо дня та часу початку занять, вибраної спеціальності тощо. Заняття проводяться двічі-тричі на тиждень по чотири навчальні години в будні дні.

Підготовчі курси вихідного дня охоплюють працюючу молодь та учнів випускних класів, що проживають у передмісті. Заняття проводяться 1 раз на тиждень по вісім навчальних годин у вихідний день.

Заочні підготовчі курси призначені для абітурієнтів інших міст і сіл України. Абітурієнти отримують відповідні матеріали, за допомогою яких виконують контрольні роботи, що рецензуються викладачами.

Дистанційні підготовчі курси організовуються в навчальних закладах навчально-науково-виробничого комплексу університету, основний контингент їх – студенти технікумів, коледжів та вищих професійних училищ. У цьому випадку підготовка здійснюється як викладачами університету, так і викладачами даного навчального закладу.

Короткотермінові курси призначені для абітурієнтів, що складають вступні випробування (спеціальності художнього напряму та навчання за інтегрованими планами на базі коледжів, технікумів та ВПУ). Проводяться перед вступними випробуваннями протягом одного-двох тижнів за денною формою навчання по 6-8 годин на день.

Ліцей вихідного дня має термін навчання два роки. Його контингент – учні передвипускних класів. На першому році навчання крім предметів вступних іспитів абітурієнти прослуховують також дисципліни «Вступ до фаху» економічного, технологічного та механічного напрямів, що допомагає їм більш обґрунтовано вибирати майбутню спеціальність.

 

Телефони для довідок: 256-21-24; 256-21-67.

все о строительстве, ремонте и обустройстве