КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету хімічних та біофармацевтичних технологій (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Аналітичний контроль у виробництві хімічних волокон.

Тип модуля: вільного вибору студентів.

Семестри: 6, 7, 8.

Обсяг модуля: загальна кількість годин – 270; кількість кредитів ЄКТС – 9.

Результати навчання:

знати: класифікацію, будову, властивості полімерних матеріалів;  знати найбільш поширені методи виробництва хімічних волокон; розуміти основні процеси, які відбуваються з речовинами, які є вихідними продуктами одержання хімічних волокон;

вміти: розбиратись в апаратурному оформлення процесів, пов`язаних з аналізом полімерної сировини; користуватись  технологічними термінами та поняттями, методи аналізу хімічних волокон, контролю вихідної сировини та готової продукції у вигляді волокнистих матеріалів, застосовувати загальні уявлення про методи контролю на виробництві та в лабораторних умовах.

Програмні результати навчання: ПРН 6, ПРН 10, ПРН 13.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): загальна та неорганічна хімія, органічна хімія, фізика і хімія полімерів, технологія та устаткування виробництва хімічних волокон, якісний та кількісний аналіз, спеціальні технології хімічних волокон, загальна хімічна технологія.

Зміст навчального модуля: Контроль виробництва хімічних волокон. Основні поняття про технічний аналіз. Загальні відомості про технологію одержання хімічних волокон.  Контроль виробництва синтетичних волокон, ниток і плівок. Організація технохімічного контролю на підприємствах. Утилізація відходів виробництва хімічних волокон.

Види навчальних занять:  лекції, лабораторні, консультації.

Форми навчання: денна, заочна.

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстративний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний (усне опитування), письмовий (індивідуальні  завдання, задачі, звіти по лабораторних роботах),.тестовий, лабораторний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестри: 6, 7, 8).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання:  українська.