КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету хімічних та біофармацевтичних технологій (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Інженерна та комп’ютерна графіка.

Тип модуля: вільного вибору студентів.

Семестр: 5.

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: теоретичні основи графічного відображення елементів простору з застосуванням методу прямокутного (ортогонального) проектування: точок, прямих, площин, поверхонь; знати структуру ЄСКД і вміти користуватися основними стандартами цієї системи; читати креслення загального виду;

вміти: будувати на кресленнях з використанням правил і умовностей стандартів ЄСКД зображення предметів (види, розрізи, перерізи, аксонометричні проекції); наносити розмірні лінії та проставляти розмірні числа на робочих кресленнях деталей; читати складальні креслення і виконувати їх деталювання; працювати з графічним редактором AutoCAD на ПК (основи виконання креслень та геометричного моделювання).

Програмні результати навчання:  ПРН 14.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища математика, інформаційні системи та технології.

Зміст навчального модуля: Площина, відношення між елементами простору. Поверхні. Перетин поверхонь обертання. Теорема Монжа. Епюр Монжа. Проекційні задачі. Аксонометричні проекції. З’єднання. Ескізи та робочі креслення деталей. Складальне креслення. Види та комплектність конструкторських документів.

Види навчальних занять: лекція, практичне, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна.

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний (усне опитування), письмовий (індивідуальні завдання, задачі, звіти по лабораторних роботах), тестовий, лабораторний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 5).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань для підсумкового контролю та захисту лабораторних робіт, комплекти тестових завдань для поточного та підсумкового контролю.

Мова навчання:  українська.