Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва модуля: Електронна комерція.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестр: 4.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 90; кількість кредитів ЄКТС – 3.
Результати навчання:
знати: основи електронної комерції та її програмне забезпечення; правове забезпечення електронної комерції, системи шифрування, системи захисту інформації;
вміти: володіти апаратними засобами ведення електронної комерції, новими підходами до реклами, збуту та розрахунками з клієнтами; вміти створювати Інтернет-крамниці.
Програмні результати навчання: ПРН 3, ПРН 4, ПРН 7, ПРН 8, ПРН 11, ПРН 22.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): економічна кібернетика, технології створення програмних та інтелектуальних систем.
Зміст навчального модуля: Електронна комерція – невід’ємна частина економіки. Ознаки електронної комерції. Переваги електронної комерції. Застосування і перспективи розвитку електронної комерції.. Вивчення програмного забезпечення електронної комерції. Internet в маркетингу. Технологія Web – EDI. Програмне забезпечення електронної комерції. Апаратні засоби для введення електронної комерції. Апаратні засоби ведення електронної комерції. Реклама в електронній комерції Нові підходи до реклами, збиту розрахункам з клієнтами. Зв’язок Internet і маркетингу. Реклама в Internet. Web-promotion. Вивчення реклами в Internet. Internet – крамниці. Устрій Internet–крамниці. Організація платіжок (платежей). Кредитні системи. Дебітні системи. Internet – крамниці. Вивчення організації розрахунків в Internet. Принципи електронної комерції Системи обробки фінансових повідомлень. Організаційна структура і принципи діяльності. Системи обробки фінансових повідомлень. Фінансові відношення в Internet Стандартизація форм фінансових відношень в Internet. Категорії, групи і типи фінансових повідомлень. Системи обробки фінансових повідомлень. Правові аспекти ЕК Правове забезпечення електронної комерції. В електронній економіці. Системи шифрування. Захист інформації в ЕК Процес шифрування. Системи шифрування. Системи захисту інформації. Системи захисту інформації у розрахункових системах в Internet.
Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 4).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.