КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля: Медіа-планування.

Тип модуля:  вільний вибір студента.

Семестр: 5.

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 150; кількість кредитів ЄКТС – 5.

Результати навчання:

знати:  процес медіапланування, характеристики учасників медіаринку; цілі, принципи та функції медіапланування; особливості медіадосліджень, аналітичні інструменти медіадосліджень; досвід застосування медіадосліджень та медіапланування в Україні та за кордоном; етапи медіапланування; особливості формування стратегії медіапланування; особливості застосування, переваги та недоліки основних засобів розповсюдження реклами; основні медіапараметри та їх характеристики;

вміти: обґрунтовувати вибір медіаканалів та медіаносіїв для розміщення рекламного звернення; розробляти бюджет витрат на розміщення реклами; проводити оптимізацію медіа плану.

Програмні результати навчання: ПРН 3, ПРН 4, ПРН 7, ПРН 8, ПРН 11, ПРН 15, ПРН 20, ПРН 21.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): маркетинг.

Зміст навчального модуля: Сутність медіапланування та його місце в рекламній діяльності підприємства. Медіаринок та його особливості. Суб'єкти медіаринку. Медіадослідження та їх роль в медіаплануванні. Характеристика ЗМІ. Основні показники носіїв реклами. Загальні характеристики рекламної кампанії в ЗМІ. Медіаплан. Порядок розробки та структура медіаплану. Розробка медіастратегії підприємства. Тактика медіапланування.

Види навчальних занять: лекція, практичне,  консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний, графічний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 5).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання: українська.