КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни:   Туроперейтинг.

Тип модуля: вільного вибору студента.

Семестр: 6.

Обсяг модуля: загальна кількість годин – 120; кількість кредитів ЄКТС – 4.

Результати навчання:

знати: зміст туроператорського та турагетського бізнесу; основні види туроперейтингу та їх характеристику; правила та порядок оформлення туристичних документів; ліцензійні умови здійснення туристичної діяльності; принципи створення програм перебування; технологію створення турпродукту та формування його асортименту; засади та напрями взаємодії суб’єктів туристичного ринку в сфері створення, просування турпродукту та організації його споживання; страхування у туризмі; умови забезпечення й виконання претензійної роботи у туризмі; форми активізації туристської активності; умови бронювання туристського обслуговування та окремих туристських послуг; організацію обліку і контрою надання послуг; оформлення туристської звітності; визначення та забезпечення безпеки туристських подорожей;

вміти: розробляти програми обслуговування, туристичний продукт та оформлювати їх документально; організовувати обслуговування туристів; налагоджувати взаємодію між суб’єктами туристичного процесу; формувати програми туристського обслуговування з використанням ресурсного потенціалу дестинації; організовувати взаємодію між всіма учасниками туристського ринку, формувати нормативно-правове забезпечення співпраці; моделювати програми туристського обслуговування; застосовувати графоаналітичні моделі програм туристського обслуговування; визначати мотивації подорожей; оформлювати туристську документацію; удосконалювати процеси надання туристських послуг в пакетних турах; застосовувати нові методи та форми обслуговування в туризмі; обґрунтовувати та розробляти основні напрями удосконалення та підвищення ефективності організації роботи суб’єктів туристичної індустрії.

Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 5, ПРН 10, ПРН 13, ПРН 22, ПРН 23.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): економіка підприємства; фінанси; гроші та кредит; право, економіка праці та соціально-трудові відносини, економіка туризму; міжнародний облік та аудит; тайм менеджмент; туроперейтинг; організація готельного господарства; туризм міських агломерацій; зелений туризм; управління витратами; туристична логістика; організація ресторанного господарства; зовнішньоекономічна діяльність.

Зміст навчального модуля:  Основи туроперейтингу. Організаційно-правові основи туроперейтингу. Туроперейтинг та агентський бізнес в туризмі. Технологія створення туристичного продукту та формування його асортименту. Правила формування програм перебування туристів. Організація обслуговування клієнтів в туристичному агентстві. Рецептивний туроперейтинг. Ініціативний туроперейтинг. Консолідований туроперейтинг.  Організація туристичних подорожей туроператором. Договірні відносини в туроперейтингу.  Особливості роботи туроператора з тур агентами та виконавцями послуг.

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 6).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для поточного та підсумкового контролів.

Мова навчання: українська.