Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Туристична логістика.
Тип модуля: вільного вибору студента.
Семестр 8.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 90; кількість кредитів ЄКТС – 3.
Результати навчання:
знати: основні визначення та терміни навчальної дисципліни; об’єкт дослідження логістики туризму; комплексну структуру логістики туризму; методику визначення логістичного потенціалу рекреаційно-туристичних ресурсів; стратегії, планування та організаційні форми логістики тур фірми; логістичну систему управління готелем; логістичні інформаційні системи в туризмі, їх принципи побудови та можливості; основи фінансової логістики в туризмі; особливості транспортної логістики в туризмі;
вміти: охарактеризувати логістичні потоки, що обслуговуються у різних сферах туризму; застосовувати логістичний підхід в туризмі; визначати логістичний потенціал рекреаційно-туристичних ресурсів; оцінювати рівень логістичного обслуговування у різних сферах туристичної галузі; розраховувати логістичні витрати.
Програмні результати навчання: ПРН 3, ПРН 4, ПРН 7, ПРН 8, ПРН 11, ПРН 15, ПРН 20, ПРН 21.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): праці та соціально-трудові відносини, економіка туризму; міжнародний облік та аудит; тайм менеджмент; туроперейтинг; організація готельного господарства; туризм міських агломерацій; зелений туризм; управління витратами; туристична логістика; організація ресторанного господарства; зовнішньоекономічна діяльність.
Зміст навчального модуля: Основи туристичної логістики і понятійний апарат. Об'єкти логістичного дослідження і управління в туризмі. Сфери застосування логістики в туризмі. Функції і задачі, які вирішуються логістикою в туризмі. Логістика ресурсної бази туризму. Логістика туристичної фірми. Логістика курортного та готельного сервісу у туризмі. Інформаційна логістика в туризмі. Фінансова логістика в туризмі. Транспортна логістика в туризмі.
Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 8).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для поточного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.