КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля:  Курортний туроперейтінг.

Тип модуля: вільного вибору студента.

Семестр: 2.

Обсяг модуля: загальна кількість годин –120; кількість кредитів ЄКТС – 4.

Результати навчання:

знати: теоретико-методологічні засади курортного туризму: особливості впливу природно-ресурсних факторів на розвиток курортної справи;основні принципи організації курортного туризму;типологію курортів; характеристику рекреаційної сітки; основні методи санаторно-курортного лікування; географію курортів світу та України; раціональне використання та збереження курортних ресурсів; методи обґрунтування та розробки курортних турів та практичну реалізацію проектів;

вміти: професійно оперувати інформацією стосовно визначення основ санаторно-курортного туризму в Україні та різних країнах світу, а також використовувати знання в практичній роботі щодо формування конкурентоспроможного туристичного продукту та підвищення якості туристичного обслуговування споживачів; продемонструвати розуміння особливостей туроперейтінгової діяльності та її етапи; продемонструвати знання специфіки вибору сегменту споживачів та методів впливу на їх вибір, знання основних курортних територій світу та туристичних компаній, які мають найкращу репутацію та особливості їх туристичного продукту.

Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 5, ПРН 7, ПРН 12, ПРН 13, ПРН 17, ПРН 20.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): ділова іноземна мова, методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, глобальна економіка, управління бізнес-проектами, міжнародний туризм, рекреалогія, зовнішньоекономічна політика, мережевий бізнес у туризмі, управління туристичною фірмою, технології партнерства у бізнесі, кон’юнктура світових ринків.

Зміст навчального модуля: Теоретико-методологічні засади курортної справи. Особливості впливу природно-ресурсних факторів на розвиток курортної справи. Гідромінеральні природні лікувальні ресурси. Принципи організації курортної справи. Курорти та їх типологія. Характеристика рекреаційної сітки. Методи санаторно-курортного лікування. Географія курортів світу та України. Раціональне використання та збереження курортних ресурсів. Організація санаторно-курортної справи. Санаторно-курортне господарство країн світу. Курортний комплекс України.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 2).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання: українська.