Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми
ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Туристичне країнознавство.
Тип модуля: обов’язковий.
Семестр 3.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 120; кількість кредитів ЄКТС – 4.
Результати навчання:
знати: про туризм як сферу діяльності; туристичні організації України та світу; туристичні мотиви та класифікації; способи організації екскурсійної діяльності; про місце і роль географічного краєзнавства; форми організації та методи реалізації краєзнавчої роботи;
вміти: організовувати роботу туристичної організації та туристичні подорожі; організовувати екологічний туризм на природоохоронних територіях; розробляти географо-туристичні маршрути; розробляти організацію подорожей.
Програмні результати навчання: ПРН 10, ПРН 12, ПРН 13.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): економічна теорія; макроекономіка; мікроекономіка; вища та прикладна математика; інформаційні системи та технології в економіці; безпека життєдіяльності та цивільний захист; державне та регіональне управління; географія туризму; організація туризму; економічна ефективність діяльності туристичних підприємств.
Зміст навчального модуля: Туризм як сфера діяльності. Туристичні організації України та світу. Класифікації у туризмі. Мотивація у туризмі. Екскурсійна діяльність. Екологічний туризм та його види. Еколого-екскурсійна діяльність на природоохоронних територіях. Екологічна стежка. Зміст, завдання, форми і методи краєзнавчої роботи в школі. Об’єкти, джерела та головні форми туристично-краєзнавчої роботи. Організація туристських подорожей та походів. Організація роботи краєзнавчого музею.
Види навчальних занять: лекція, практичне, семінарське, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: залік (семестр 3).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.