КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми

ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Організація туризму.

Тип модуля:  обов’язковий.

Семестри:  5, 6.

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 300; кількість кредитів ЄКТС – 10.

Результати навчання:

знати понятійний апарат в сфері туризму; основні види туризму, турів, типи туристів та класів туристичного обслуговування; основи організації туристичного бізнесу, адміністративно-управлінського механізму регулювання господарської діяльності в сфері туризму; основи правового регулювання туристичної діяльності в Україні;

вміти:застосовувати складові механізму управління туристичною сферою з максимальним результатом; застосовувати нові форми та методи обслуговування в туризмі при формуванні тривалих міждержавних та внутрішніх зв’язків; розробляти та обґрунтовувати основні напрями удосконалення та підвищення ефективності організації роботи суб’єктів туристичної індустрії; формувати концепцію створення та забезпечення роботи туристичного підприємства.

Програмні результати навчання: ПРН 5, ПРН 10, ПРН 16, ПРН 21.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити):

економічна теорія; макроекономіка; мікроекономіка; вища та прикладна математика; інформаційні системи та технології в економіці; безпека життєдіяльності та цивільний захист; державне та регіональне управління; туристичне країнознавство; географія  туризму; економічна ефективність діяльності туристичних підприємств.

Зміст навчального модуля: Функції туризму, умови та фактори його розвитку.  Організація ринку туристичних послуг. Класифікації в туризмі. Міжнародні, регіональні та національні показники розвитку сфери туризму. Історичні передумови виникнення та розвитку туристичної системи України. Світова туристична політика та роль ВТО у її формуванні. Туристична політика України на сучасному етапі. Механізм державного регулювання туризму. Порядок ліцензування туристичної діяльності та сертифікації туристичних послуг.

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 5), екзамен (семестр 6).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для поточного та підсумкового контролів.

Мова навчання:  українська.