КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету індустрії моди (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Іміджологія.

Тип модуля: вільного вибору студента.

Семестр 8.

Обсяг модуля: загальна кількість годин - 180; кількість кредитів ЄКТС - 6.

Результати навчання:

знати основні проблеми психології формування іміджу в контексті сучасних психологічних концепцій; базові психологічні категорії: «сприймання», «спілкування», «інтеракція», «соціальна перцепція», «психологія впливу», «атрибуція», «соціальна установка», сутність іміджу, його мету і завдання, роль іміджу в структурі сучасного світу, соціально-психологічні механізми створення іміджу, основні стратегії і методологічні підходи до створення іміджу;

вміти пояснити роль іміджу в структурі сучасного світу, розкрити зміст базових психологічних категорій стосовно психології іміджу, пояснити принципи управління іміджем;

володіти навичками обґрунтовано диференціювати типи іміджів;

здатен продемонструвати психологічні знання і методи створення іміджу в практичній діяльності, іміджеві стратегії, тактику створення іміджу організації та особистості.

Програмні результати навчання: ПРН 2, ПРН 10, ПРН 21, ПРН 25.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): психологія, психологія професійної діяльності, комунікативні процеси у педагогічній діяльності.

Зміст навчального модуля: Психологія іміджу як наукова теорія. Соціально-психологічні механізми створення і функціонування іміджу. Механізми соціально-психологічного впливу в процесі створення іміджу. Психологічна структура і типологія іміджу. Стратегії і тактики створення іміджу. Індивідуальний (персональний) імідж.

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 8).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, вправи, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання: українська.