КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми

ЕКСПЕРТИЗА ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ВИРОБІВ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Інформаційні системи та технології.

Тип модуля: обов’язковий.

Семестр: 1.

Обсяг модуля: загальна кількість годин - 180; кількість кредитів ЄКТС - 6.

Результати навчання:

знати: призначення та переваги використання сучасних систем автоматизованого проектування у технологіях легкої промисловості; поняття та сутність інформатизації суспільства;

вміти: створювати презентації в MS PowerPoint; користуватись глобальною мережею Internet та розробляти web-сторінки з використанням мови HTML;

володіти: навичками роботи: в MS Excel для роботи з електронним таблицями в MS PowerPoint для створення презентацій, в MS Access для роботи з базами даних та обробки інформації в них; конструювання алгоритмів розв’язку прикладних задач, створення макросів.

Програмні результати навчання: ПРН 2, ПРН 9.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): вища та прикладна математика.

Зміст навчального модуля: Теоретичні основи інформаційних систем та технологій. Поняття та сутність інформатизації суспільства. Апаратні, програмні і системні засоби інформаційних систем. Операційні системи. Текстовий процесор MS Word. Табличний процесор MS Excel. Основи алгоритмізації та програмування. Робота з базами даних в MS Excel. Технологія створення презентацій засобами Ms PowerPoint. Основні поняття MS Access. Проектування й опрацювання баз даних в MS Access. Основні поняття і терміни в комп’ютерних мережах і телекомунікаціях. Глобальна співдружність комп’ютерних мереж Internet.

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, дослідницький.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, лабораторний

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 1)

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань для підсумкового контролю та захисту лабораторних робіт, комплекти тестових завдань для захисту лабораторних робіт та підсумкового контролю.

Мова навчання: українська.