Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми
ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Технічне забезпечення професійної діяльності.
Тип модуля: обов’язковий.
Семестри: 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 540; кількість кредитів ЄКТС – 18.
Результати навчання:
знати: асортимент та класифікацію сучасного одягу; конструктивний устрій предметів одягу; теоретичні основи формування вихідних даних, проведення розрахунку та графічної побудови конструктивної основи плечових та поясних виробів; особливості конструювання та моделювання жіночого одягу різних силуетних форм та покроїв за прикладними методиками;
вміти: виконувати аналіз моделі одягу; формувати вихідні дані для побудови креслеників конструкцій виробів; виконувати попередній розрахунок конструкції та побудову базисної сітки кресленика конструкції; будувати кресленик конструктивної основи плечових та поясних виробів; виконувати конструктивне моделювання деталей конструкції у відповідності з ескізом; виконувати оцінку якості кресленика конструкції; виготовляти макет та проводити його примірку;
володіти: необхідною системою знань для розробки конструкцій жіночого плечового та поясного одягу; втілювати творчі задуми в реальні моделі й конструкції сучасного одягу;
самостійно вирішувати технічні завдання в області конструювання швейних виробів із врахуванням вимог споживача; використовувати отримані знання та навички з конструювання одягу у професійній діяльності.
Програмні результати навчання: ПРН 9, ПРН 19, ПРН 25.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): квалітологія швейного виробництва, основи технології виробів легкої промисловості.
Зміст навчального модуля: Вихідні дані для конструювання одягу. Побудова креслеників первинних конструкцій жіночого плечового одягу. Побудова креслеників первинних конструкцій жіночого поясного одягу. Технічне моделювання. Конструювання верхнього жіночого одягу на основі вшивного рукава. Конструювання одягу складних форм та покроїв.
Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький.
Методи контролю: усний (виступи на практичних заняттях, усне опитування), письмовий (задачі, контрольні роботи), тестовий, графічний.
Форми підсумкового контролю: залік (семестри: 3, 4, 5, 6, 8), екзамен (семестр 7).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань для підготовки до практичних робіт, модульного та підсумкового контролю, комплекти тестових завдань для модульного та підсумкового контролю.
Мова навчання: українська.