Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми
ГОСПОДАРСЬКО-ПРАВОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
ОПИС МОДУЛЯ
Назва дисципліни: Історія держави і права України та зарубіжних країн.
Тип модуля: обов'язковий.
Семестр 3.
Обсяг модуля: загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.
Результати навчання:
знати: історичну термінологію; політичних та культурних діячів зарубіжних країн; сучасні політичні процеси, що відбуваються в державах; основні віхи розвитку історії країн світу;
вміти: використовувати матеріали сучасної інформації; характеристика загальноєвропейських тенденцій історичного розвитку; порівнювати та визначати характерні ознаки історичних подій, тенденцій соціально-економічного та політичного розвитку суспільства; використовувати набуті знання і вміння в практичній діяльності.
володіти навичками: робити аргументовані висновки на основі аналізу історичного минулого та сучасності;
здатен продемонструвати: критичне осмислення політичні дії окремих осіб, груп, партій; вміння користуватися основною та додатковою історичною літературою; навички складання історіографічних та реферативних оглядів літератури.
Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 12, ПРН 14, ПРН 18, ПРН 19, ПРН 21.
Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): основи римського приватного права, теорія держави і права, юридична деонтологія, конституційне право України, цивільне право, адміністративне право, кримінальне право.
Зміст навчального модуля: Держава і право зарубіжних країн. Держава і право країн світу та України у складі інших держав. Держава і право України-Русі. Держава і право України в ХХ на початку ХІ ст. Україна та Річ Посполита. Держава і право України в ХХ на початку ХІ ст.
Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.
Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).
Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.
Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.
Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 3).
Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.
Мова навчання: українська.