КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
Міжнародні зв'язки
УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Українсько-Польський навчальний центр у Київському національному університеті технологій та дизайну створено 15 жовтня 2014 року. Створення центру стало результатом поглибленої співпраці між КНУТД та Вищою Школою Менеджменту в Варшаві, які стали його співзасновниками.

Метою створення та функціонування Центру є:

  • поглиблене вивчення польської мови, культури, побуту польського народу;
  • організація мовного стажування на території Польщі;
  • спільна участі у наукових та культурних конференціях, проектах та програмах;
  • організація та проведення освітніх та культурних обмінів між Україною та Польщею;
  • надання студентам можливості отримання вищої освіти у Польщі за Програмою «Подвійний диплом».
  • допомога у працевлаштуванні на територій Польщі.

 

Вища Школа Менеджменту в Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie - WSM) заснована у 1995 році. Це один із найсучасніших навчальних закладів в Польщі, розташований в унікальній атмосфері старої Праги. В даний час в ньому навчається більше 6000 студентів. ВШМ пропонує своїм потенційним студентам винятково сприятливі умови для навчання в добре обладнаному архітектурно-академічному комплексі з численними лекційними, комп'ютерними аудиторіями, лабораторіями. (www.wsm.warszawa.pl)

Реалізація Програми «Подвійний диплом» базується на отриманні дипломів як Київського національного університету технологій та дизайну так і Вищої школи менеджменту у Варшаві одночасно.

На базі Центру функціонує щорічний міжнародний науковий проект «Сталий розвиток – Науковий дебют 2014», де права співорганізатора та координатора передано Київському національному університету технологій та дизайну.

Подібний досвід навчання та обміну суттєво розширює світогляд сучасної молоді, формує її мобільність та конкурентоспроможність, професійність на сучасному ринку праці, як на території України. так і за її межами.

все о строительстве, ремонте и обустройстве