КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»

ВІТАЄМО ДОЦЕНТІВ КАФЕДРИ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ ТА ТЕМЛОМАСООБМІННИХ ПРОЦЕСІВ З ОТРИМАННЯМ СЕРТИФІКАТІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Доценти кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів закінчили навчання та успішно склали іспит з іноземної мови.

Курс підготовки було організовано Київською міською державною адміністрацією та громадським об’єднанням "Аномалія".

Сертифікати доцентам Романюк О.О.,Скідан В.В., Романюк Є.О. вручив куратор проекту президент ГО "Аномалія" David Plaster. Урочисте вручення відбулось в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Одержані знання будуть використані доцентами кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів для підвищення іміджу КНУТД у науковій та освітній діяльності.