ІІ Міжнародна наукова конференція «Перспективні полімерні матеріали та технології»

12-13 жовтня 2017 року відбулась ІІ Міжнародна наукова конференція «Перспективні полімерні матеріали та технології»

Конференція проводилась з метою популяризації наукових досягнень в галузі переробки полімерів і хімічних волокон, здобутків кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон і факультету хімічних та біофармацевтичних технологій в цілому, для обміну досвідом з представниками споріднених вищих навчальних закладів України, наукових установ, підприємств та ділової спільноти, обговорення перспектив розвитку полімерних матеріалів і технологій.

В конференції взяли участь:

• Технічний університет ім. Георга Асаки м. Яси, Румунія
  • Каунаський  технологічний університет, Литва
  • Білоруський національний технологічний університет (Мінськ, Білорусь)
  • Інститут механіки матеріалів латвійського університету (м. Рига, Латвія)
  • Інститут макромолекулярної хімії Національної академії наук України
  • Інститут хімії поверхні ім. Чуйко Національної академії наук України
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Інститут хімії високомолекулярних сполук НАНУ
  • Національний технічний університет України «КПІ ім. Сікорського»,
  • Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут
  • Донецький фізико-технічний інститут ім. Галкіна НАН України (м. Київ)

Відкрила конференцію декан факультету хімічних і біофармацевтичних технологій к.х.н., доцент О.П. Баула

Привітання учасникам конференції від проректора з наукової та інноваційної діяльності проф. В.В. Каплуна

• Конференція була проведена за кошти учасників і спонсорів.
  • В роботі конференції взяли участь більше 100 осіб.
  • Було заслухано 16 усних доповідей, 23 стендові доповіді.
  • За результатами конкурсу на кращу стендову доповідь вручено 4 дипломи, зокрема 2 дипломи студентам і співробітниками КНУТД.

Диплом за найкращий постер вручений Ользі Булдерберге з Інституту механіки матеріалів латвійського університету, м. Рига. Друге місце посів постер колег за Каунаського технологічного університету, вручений доктору Кестутісу Белешці. Трете місце розділили постери співробітників КНУТД Олени Іщенко і Власенко Вікторії.

Учасники конференції

За результатами нещодавно захищеної докторської дисертації доповідь зробив доцент кафедри ПЕТПХВ Ю.О. Будаш

Доповідь колеги з Інституту механіки матеріалів латвійського університету доктора А. Аніскевича

Заступник Голови оргкомітету, зав. кафедри ПЕТПХВ проф. Плаван В.П. проводить засідання конференції

Проректор КНУТД проф. В.В. Чабан і к.т.н. В.Г. Хоменко за обговоренням постерів

В конференції взяли участь студенти, аспіранти і співробітники кафедр КНУТД:

• прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон,
  • електрохімічної енергетики і хімії,
  • промислової фармації
  • біотехнології, технології шкіри та хутра,
  • матеріалознавства,
  • техногенної безпеки і тепломасообмінних процесів,
  • технології і конструювання швейних виробів.

Постерна сесія

Ключова доповідь професора Антонели Куртези, Технічний університет ім. Георге Асакі (м. Яси, Румунія)

Професор Куртеза представила цікаві приклади використання нано-, біотехнологій і 3Д друку в дизайні та фешн індустрії. Розповіла про напрямки наукової роботи Факультету текстильної та шкіряної промисловості та промислового управління університету м. Яси.

Закордонні гості конференції подякували її організаторам за теплий прийом, насичену програму, висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між спорідненими університетами.

19.10.2017