Розширення дружніх стосунків кафедри підприємництва та бізнесу КНУТД з освітніми закладами м. Конотопа

Учні Конотопського професійно-технічного училища під час відвідування Київського національного університету технологій та дизайну детально ознайомились зі специфікою та умовами навчання в університеті. Познайомились з освітніми програмами кафедри підприємництва та бізнесу факультету підприємництва та права.

Презентація кафедри ПБ для учнів Конотопського вищого професійного училища.

Виступ викладачів кафедри перед учнями Індустріально-педагогічного технікуму КіСумДУ.

Найбільше зацікавлення у майбутніх абітурієнтів викликало можливість здійснювати подальше навчання за тими спеціальностями, де вони отримали спеціальні знання: економіка, фінанси, підприємництво; харчова промисловість.

За результатами зустрічі обидві сторони висловили бажання щодо подальшої активної співпраці, а учні технікуму та обох училищ висловили надію на те, що для когось із них стіни університету стануть Альма-Матер.

22.11.2017