Міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Зубрецької І.С.

20 грудня 2017 р. о 10-00

в аудиторії 1-0413 (кафедра КІТВТ) відбудеться міжкафедральний науковий семінар з попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.01.02 – Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення.

Зубрецької Ірини Сергіївни

на тему: «ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ОБРОБКИ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРИ ПОБУДОВІ ГРАДУЮВАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК NTC-ТЕРМІСТОРІВ»

Науковий керівник  Федін Сергій Сергійович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри інформаційних систем і технологій Національного транспортного університету.

Рецензенти:

Здоренко Валерій Георгійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри КІТВТ;

Хімічева Гана Іванівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри КІТВТ.

Голова міжкафедрального наукового семінару – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри КІТВТ КНУТД Здоренко В.Г.

Секретар міжкафедрального наукового семінару – кандидат технічних наук, доцент кафедри КІТВТ КНУТД Лісовець С.М.