Семінар та майстер-клас фірм SOFTORG та Juki

Головними інвестиціями в освітній процес є впровадження інновацій. Завдяки використанню новітніх технологій відкривається більше можливостей для реалізації професійного потенціалу та підвищенні конкурентоспроможності викладачів і студенті. Важливою складовою модернізації освітнього процесу є проведення семінарів та майстер-класів з відповідною тематикою.

У конференц-залі Київського національного університету технологій та дизайну відбувся семінар за участю представників фірм SOFTORG та Juki, на якому були представлені новітні моделі обладнання для швейного виробництва.

Слухачі семінару ознайомились з технічними характеристиками, можливостями та особливостями використання комп’ютеризованих швейних машин фірми Juki різного призначення.

У ході семінару було проведено майстер-клас із практичного використання зразків новітнього обладнання фірми Juki, якими оснащено навчально-наукову лабораторію швейних технологій індустрії моди КНУТД.