Фінал «Сузір’я Каштан» на 34-ому Міжнародному фестивалі моди «Kyiv Fashion»

Цьогорічний, 34-й Міжнародний фестиваль моди «Kyiv Fashion» об’єднав величезну кількість представників модної індустрії. Фестиваль має значний авторитет, володіє багаторічною успішною історією доказом цього є позитивна динаміка розвитку проекту.

Київський національний університет технологій та дизайну завжди долучається до участі та організації фестивалю. Цей рік не став винятком. До того ж, у рамках фестивалю було проведено урочисте нагородження переможців XV Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одного образу «Сузір’я Каштан». На заході були присутні Чабан Віталій Васильович. проректор КНУТД, завідувач кафедри художнього моделювання костюму Ніколаєва Тетяна Вадимівна.

Присутні могли насолоджуватися показом моделей фіналістів. Нагородження переможців провела Анжеліка Долженко – головний редактор журналу «ExclusiveStyle».

Переможці конкурсу!

Номінація «Взуттєве монпансьє»

3 місце – Тіхова Анастасія Ігорівна «Своє-забуте»

2 місце – Безсмертна Тетяна Вікторівна «Bamboo Bear»

1 місце – Слюсаренко Олександра Ярославівна «Атропа»

Номінація «Новорічний бал»

3 місце – Висоцька Вікторія Вікторівна Glaucus Atlanticus

2 місце – Гавришків Уляна Ігорівна «Тайор Джекет»

2 місце – Важоха Надія Романівна «Tent»

1 місце – Калініна Анастасія Віталіївна "Інтуіція"

Номінація «Маскарад»

3 місце – Мисаковець Надія Валеріївна «Фата – моргана»

3 Місце – Хоменко Ольга Юріївна «Крила свободи»

2 місце – Слободенюк Еліна Миколаївка «Не поспішай»

2 місце – Висоцька Вікторія Вікторівна «Moroccan Pavilion Putrajaya»

1 місце – Харченко Анна Сергіївна Duality of the soul

Номінація «Святки»

3 місце – Нгуєн В‘єт Нган «Вінценосний журавель»

2 місце – Легка Ольга Володимирівна «Капелла»

1 місце – Пушкарьова Марина Дмитрівна «Armadillo from El Dorado»

«Сузір’я Каштан» конкурс, що об’єднує творчу та талановиту молодь, яка реалізує себе як професіонал. Кожен володар 1-го місця в кожній номінації отримує можливість безкоштовної участі у 18 Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерські каштани», який відбудеться у травні 2018 року. Щиро бажаємо учасникам натхнення та нових звершень!