«Як стати зіркою світу моди? Реальна історія успіху» - лекція британської дизайнерки Холлі Фултон в КНУТД

Студенти Університету, майбутні дизайнери відвідали лекцію відомої британської дизайнерки пані Холлі Фултон (Holly Fulton) «Як стати зіркою світу моди? Реальна історія успіху» 28 березня 2018 р.

Холлі Фултон створила свій однойменний бренд у 2009 році, вона є постійним учасником Лондонського Тижня Моди, а також директором програми Fashion Design в Cambridge School of Visual and Performing Arts. Пані Холлі розповіла про власний досвід її становлення як дизайнера модного одягу і аксесуарів, про особливості створення колекцій одягу, шляхи розробки власного бренду та засоби його популяризації на світовому фешн-ринку. Вона розповіла про особливості дизайнерської освіти в Великій Британії, серед яких індивідуальний підхід до кожного студента, фінансова підтримка талановитих дизайнерів-початківців.

Висловлюємо щиру подяку пані Холлі Фултон за досвід, яким вона поділилася зі студентами.

Інформацію про подію та інтерв’ю з Холі Фултон висвітлено на офіційному сайті журналу VOGUE UA

31.03.2018