Конкурс ескізів хутряних виробів в КНУТД

У рамках ІІІ Міжнародного форуму майбутніх дизайнерів хутряних виробів EURASIA FUR FUTURES UKRAINE 3 квітня 2018 року відбувся конкурс ескізів виробів з хутра. Студентами університету на конкурс було подано більше 300 робіт.

Журі конкурсу, членами якого були виконавчий директор Української асоціації хутровиків Алла Гослінг, декан факультету дизайну Марина Колосніченко, завідувач кафедри ХМК Тетяна Ніколаєва, завідувач кафедри ЕПО Наталія Остапенко, дизайнер, випускниця факультету дизайну Діана Агаян, викладачі кафедри ХМК Надія Кудрявцева, Ірина Давиденко, Олена Колосніченко, Тетяна Ніколаєва, Алла Баранова та інші, відібрали найкращі роботи для участі в міжнародному конкурсі молодих дизайнерів виробів з хутра «REMIX-EURASIA 2018».

Відібрано ескізи таких студентів:

1. Косточка Анна, гр. БДк3-15
  2. Кальчук Юлія, гр.  БДк2-14
  3. Муравицька Мар’яна, гр.  МгДк1-17
  4. Прокопчук Дар’я, гр.  БДк2-14
  5. Кузьменко Анна, гр.  БДк3-15
  6. Гробчак Тетяна, гр.  БДк3-15
  7. Балан Оксана, гр.  БДк2-14
  8. Грамма Наталія, гр.  БДк2-15
  9. Харченко Анна, гр.  БДк3-14
  10. Висоцька Вікторія, гр.  БДк1-16
  11. Товстенко Ірина, гр.  БДк2-15
  12. Татенко Зореслава, гр. МгШхв-17
  13. Галиновська Ілона, гр. БШск-16

Кращі ескізи було представлено під час форуму EURASIA FUR FUTURES UKRAINE 5 квітня 2018 року.

Завідувач кафедри ХМК Тетяна Ніколаєва, декан факультету дизайну Марина Колосніченко,
Президент Української асоціації хутровиків Ігор Зварич, дизайнер Діана Агаян під час форуму

Вітаємо наших студентів і бажаємо перемоги у міжнародному конкурсі!

08.04.2018