Наш випускник став офіційним дизайнером 9-го Одеського кінофестивалю

Випускник Київського національного університету технологій та дизайну, відомий український дизайнер Іван Фролов стане першим чоловіком, якого було обрано офіційним дизайнером Одеського міжнародного кінофестивалю. Талановитий Іван, окрім образів для ОМКФ також створить ексклюзивний наряд для урочистої церемонії вручення нагород Другої Національної кінопремії.

Іван має тернистий та досить цікавий шлях у сфері моди. Він є переможцем багатьох дизайнерських конкурсів. Одяг FROLOV обирають як вітчизняні зірки, так і світові.

Університет пишається здобутками свого випускника і бажає успіхів як у житті, так і на професійній ниві.

Джерело: https://vogue.ua/article/fashion/brend/frolov-stal-oficialnym-dizaynerom-9-go-odesskogo-kinofestivalya.html