ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ОП «ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА» ВІДВІДАЛИ КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕБЛЕВИЙ ФОРУМ (KIFF)

21 березня 2024 року здобувачі освітніх програм програми «Дизайн середовища» рівня бакалавр та магістр разом із кураторами та викладачами відвідали Київський міжнародний меблевий форум (KIFF), ключову подію в сфері дизайну меблів та інтер’єру.

Викладачі кафедри Вадим Абизов, професор, доктор архітектури, доценти Руслан Агліуллін і Олександра Шмельова-Нестеренко, старші викладачі Ігор Антоненко й Наталя Ришкевич та асистентка Світлана Остапик організували відвідування форуму та допомогли здобувачам освіти зорієнтуватися в різноманітті представлених матеріалів. Студенти ознайомилися з передовими технологіями та інноваціями в дизайні інтер'єрів, виробництві меблів, матеріалів та комплектуючих, поспілкувалися з професіоналами галузі, відвідали лекції та майстер-класи.

Відвідування значних галузевих подій безумовно сприяє розширенню професійних горизонтів та встановленню контактів для майбутніх проєктів.