СТАЛИЙ РОЗВИТОК – ТВОЯ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Зробити середовище, в якому навчаєшся і працюєш естетичним, красивим, зеленим – важливий крок до розбудови суспільства сталого розвитку.

27 березня 2024 року, під час великої перерви, студенти та викладачі кафедри смарт-економіки ініціювали озеленення прибудинкової території корпусу 4 Університету.

За координації вельмишановної Надії Дмитрівни ПАШКОВИЧ, коменданта корпусу, до висадження дерев, кущів та квітів біля 4 корпусу долучились завідувачка кафедри смарт-економіки Анна ОЛЕШКО, д.е.н., професор Євгенія ХАУСТОВА, к.е.н., доцент Олена БУДЯКОВА, студенти бакалаврату ОП «Економіка міжнародного бізнесу» та «SMART-економіка».

Дякуємо нашим студентам, викладачам, коменданту та технічному персоналу навчального корпусу 4 за колективну добру справу!