ПРОГРАМА ТИЖНЯ ДИЗАЙНУ В КНУТД

Шановні здобувачі освіти, викладачі, колеги, партнери, друзі!

Запрошуємо вас взяти участь у заходах Тижня  дизайну в КНУТД 1 – 7 квітня 2024 року.

КНУТД уперше долучився до наймасштабнішої креативної події року – Тижня українського дизайну та інновацій, який проходить під егідою Всесвітнього тижня дизайну – глобальної мережі, що об’єднує тижні дизайну в більш ніж 40 містах світу.

Підчас Тижня дизайну відбудуться лекції, воркшопи, майстер-класи, презентації, обмін інноваційними і креативними ідеями в різних галузях дизайну з партнерськими університетами та підприємствами як в Україні, так і за кордоном. Ознайомитися з перебігом подій можна на сайті Ukrainian design and innovation week UDIW.

Факультет дизайну КНУТД запрошує усіх бажаючих приєднатись до заходів Тижня дизайну в КНУТД.

ПРОГРАМА ТИЖНЯ ДИЗАЙНУ В КНУТД

Час проведення

Місце

проведення

01 квітня

понеділок

Урочисте відкриття Тижня дизайну в КНУТД

Зала ректорату

Лекція «Органічний дизайн інтер'єру: сучасні практики»,

проф. Л. Фьюмара (Італія/Швейцарія)

Зала ректорату

02 квітня

вівторок

Лекція «Сучасний дизайн середовища закладів загальної середньої освіти»,

доц. Д. Косенко

Ідентифікатор: 835 4572 4157

Код доступу: 611799

Майстер-клас «Фото-, відео-продакшн»,

викладач С. Лаврусенко

03 квітня

середа

Лекція «Розробка колекцій одягу: етапи, джерела натхнення, дизайнерські практики світових Будинків моди»,

проф. К. Пашкевич

Ідентифікатор: 820 0295 7054

Код доступу: 1122

Лекція «The fashion photography design»,

фотодизайнер A. Verkhovetskyi (Велика Британія)

Зустріч Google Meet

04 квітня

четвер

Відкриття виставки робіт здобувачів освіти кафедри мистецтва та дизайну костюма «Український костюм: традиція та сучасність»

Музей історії розвитку КНУТД

05 квітня

п’ятниця

Лекція «Український та європейський модерн та модернізм: аспекти взаємовпливів»,

проф. О. Колісник

Ідентифікатор: 849 0481 6340

Код доступу: 2255

06 квітня

субота

Участь у Маркеті сучасного українського дизайну в рамках Тижня українського дизайну та інновацій

Мистецький арсенал,

вул. Лаврська, 10-12

День відкритих дверей на факультеті дизайну

1-0137,

онлайн

Фінальною подією Тижня дизайну стане участь в найбільшому Маркеті сучасного українського дизайну, що відбудеться в Мистецькому Арсеналі 6–7 квітня 2024 року. Маркет об’єднає провідних представників з різних сфер дизайну: промисловий дизайн, дизайн інтер’єру, графічний, предметний, fashion-дизайн тощо.

Відвідати Маркет можна безкоштовно, зареєструвавшись на сайті UDIW як відвідувач.

Запрошуємо до участі!