Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та студентів «Сучасні технології одержання композиційних матеріалів, хімічних волокон і нанокомпозитів»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

20 листопада 2013 року

Шановні колеги!

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих учених та студентів Вашого закладу взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених та студентів «Сучасні технології одержання композиційних матеріалів, хімічних волокон і нанокомпозитів», яка відбудеться 20 листопада 2013 року, (заїзд та реєстрація учасників – 19.11.2013 р.).

Тематичні напрями роботи конференції:

1. “Сучасні технології та обладнання для переробки полімерів”
  2. “Нові полімерні композиційні матеріали та їх властивості”
  3. “Полімерні композиційні матеріали з нанонаповнювачами”
  4. “Сучасні технології та обладнання для отримання волоконних матеріалів з нанонаповнювачами”
  5. “Управління процесом переробки пластмас”
  6. “Утилізація відходів полімерних матеріалів”

Порядок роботи конференції:

19 листопада

8.00 – 14.00 год. – заїзд іногородніх учасників конференції, реєстрація, ознайомлення з програмою та порядком проведення конференції (корпус 1, ауд.1-0119а), поселення у гуртожитках університету;
14.00 - 16.00 год. – екскурсія по історичних пам’ятках м. Києва;

20 листопада

8.00 - 10.00 год. - реєстрація учасників конференції, ознайомлення з виставкою наукових та творчих робіт молодих учених та студентів КНУТД;
10.00 – 13.30 год. -  відкриття конференції (відповідно до програми, корпус 1, актова зала);
13.30 -  14.15 год. – обід (їдальня КНУТД);
14.30 - 17.00 год. продовження роботи конференції;
17.00. год – від’їзд іногородніх учасників конференції

Організаційні внески в розмірі 20 грн. (з ПДВ) приймаються до 15 жовтня 2013 року. Організаційний внесок включає часткові видатки на публікацію збірника тез.

Банківські реквізити для перерахування оргвнеску:

Одержувач: КНУТД,
р/р 31255273210192 в ГУДКСУ м. Києва МФО 820019 ЄДРПОУ 02070890.

В полі призначення платежу обов’язково вказати КВК 220; КПК 2201160 за участь у конференції молодих учених та студентів, П.І.П. (першого за списком автора).

Витрати на проїзд, проживання та харчування – за рахунок коштів учасників.

До 15 жовтня 2013 р. просимо повідомити про Вашу згоду взяти участь у конференції та тему доповіді (Заявка - додаток 2). та надіслати тези доповідей (додаток 1) разом з копією квитанції про оплату на адресу оргкомітету поштою та електронною поштою на e-mail: .

Тези авторів, які не подали вчасно вищенаведені документи, прийматися не будуть.

Випуск збірника тез планується перед початком проведення конференції.

Адреса університету:

01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2,

Київський національний університет технологій та дизайну (оргкомітет конференції молодих учених та студентів).

тел. оргкомітету: 256-21-18; 256-84-27;

факс: 280-05-12.

Проїзд від залізничного вокзалу тролейбусом №14, маршрутним таксі №№ 14, 480 до вул. Щорса, або метрополітеном  до станції "Печерська".

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Матеріали мають бути представлені на диску СD-R або надіслані на  e-mail  та роздруковані в одному примірнику  з підписами авторів, відрецензовані та рекомендовані до друку науковим керівником, ретельно оформлені у вигляді готовому до друку.  Мова - українська.

Обсяг - одна повна сторінка формату А4.

Кількість співавторів не більше трьох.

Не більше двох тез одного автора у збірці.

Шрифт Times New Roman Cyr (звичайний), кегль – 12, абзац - 1.25, назва тез - Times New Roman Cyr (жирний, великими літерами, кегль-12), Підпис під малюнками, таблиці  - Times New Roman (звичайний), кегль - 10. Міжрядковий інтервал – 1.

ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ МАТЕРІАЛУ

Поля - 2 см. Зліва у верхньому рядку ставиться УДК, відступивши одну строку посередині аркуша великими літерами (жирний шрифт) друкується назва тез, справа під назвою через одну строку – прізвища, ініціали авторів. Назва закладу друкується  під прізвищем автора, шрифт -10. Пропускається одна строка і друкується основний текст.

Зразок

ДЕПОЛІМЕРІЗАЦІЯ ВТОРИННОГО ПЕТФ

Студ. Погребняк І.С.

Наук. керівник проф. Пахаренко В.О.

Розглядається конструкція деполімерізація та параметри одержання полімерів.

Термін подачі тез до 15 жовтня 2013 року.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Прізвище, ім'я та по батькові автора _____
  2. Студент, аспірант, молодий учений (підкреслити )
  3. Науковий керівник __________________
    н/ступінь, посада ___________________
  4. Назва навчального закладу ___________
  5. Поштова адреса ВНЗ_________________
  6. Домашня адреса ____________________
  7. Телефони автора, ВНЗ _______________
  8. Е-mail ВНЗ, автора________________
  9. Назва доповіді ______________________
  10. Мета участі в конференції (підкреслити):
  • доповідь з публікацією у збірнику тез
  • заочна участь (публікація у збірнику тез)

Умови проживання:

• гуртожиток КНУТД - 40.00 грн. (обмежено).

Бронювання місць у готелях учасники здійснюють самостійно.

10.10.2013