Зустріч з юністю

31 травня 2014 року в стінах університету відбулася традиційна зустріч випускників усіх поколінь, які завітали до університету майже з усіх областей України, з багатьох країн СНД та Німеччини.

Усіх присутніх тепло привітав ректор університету, професор Грищенко Іван Михайлович та поетичне привітання передав співробітник нашого університету, народний артист України, поет Вадим Крищенко.

Багато з наших випускників працюють на керівних посадах провідних підприємств легкої промисловості України та інших країн СНД.

Творчі подарунки для всіх присутніх подарували учасники гуртків художньої самодіяльності Центру культури і мистецтв: студія народної пісні «Червона калина» під керівництвом Лауреата Міжнародних конкурсів Тетяни Кисляк, народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» під керівництвом Тетяни Баранової, народний вокальний ансамбль «Смайл», художній керівник Вероніка Слободенюк, Школа бального танцю, художній керівник заслужений працівник культури України Олег Касьянов, студія естрадного мистецтва під керівництвом Володимира Слободенюка.

Для всіх учасників це було свято зустрічі з юністю, рідним університетом та шанованими викладачами.

02.06.2014