Навчання лікарів АТО в стінах Київського національного університету технологій та дизайну

9 жовтня 2014 року в стінах Київського національного університету технологій та дизайну відбулася підготовка лікарів та фельдшерів, а також тренерів, які відправляються у зону АТО та/або тренують лікарів, які братимуть участь у бойових діях. Мета цього проекту – підвищити рівень знань військових медиків з питань надання медичної допомоги під час бойових дій, значно зменшити кількість людських втрат, а також ампутацій та випадків інвалідності в зоні проведення АТО.

Навчання організовано за стандартами NATO за участі досвідчених американських тренерів, що мають багаторічний досвід надання медичної допомоги під час військових дій. Кращі випускники курсу стануть тренерами, які будуть розповсюджувати отримані знання серед українських військових парамедиків. Той, хто буде направлений Міністерством оборони до лав Збройних Сил України, за рішенням тренерської ради отримає медичний рюкзак повністю укомплектований за стандартами NATO для надання екстреної допомоги в бойових умовах.

Бажаємо всім учасникам тренінгу повернутися живими і здоровими!

10.10.2014